Program do ustawiania przycisków na gamepadzie

Zna ktoś, a najlepiej używa, jakiegoś programu do ustawiania przycisków na gamepadzie? Z tym “ustawianiem” chodzi mi o to, żeby na przykład L2 był odbierany przez grę jako Ctrl, krzyżak jako strzałki, analog jako myszka itp., oczywiście, dałoby się to dowolnie zmieniać. Przydałoby się to do starych, nieobsługujących padów gierek, zresztą, miałoby też przecież inne zastosowania…

http://www.teamdoom.pun.pl/xpadder–prz … tc-826.htm

Z tego, co tam się da wyczytać, to to chyba nie jest darmowe…? :? No chyba nie myślisz, że będę dawać im forsę za napisanie programu, który każdy szanujący się programista znający asemblera napisze w 15 minut?

XBCD powinien dać radę.

http://vba-m.com/forum/Thread-xbcd-0-2- … osted-here

Tam są jakieś wskazówki, z tego co widzę, dotyczące instalacji na Viście i 7, ja mam 7, a bardzo słabo ogarniam angola. Przetłumaczysz mi to? Please… :wink:

Chodzi o to aby na siódemce, uruchamiać program jako administrator i dla wygody ustawić sobie tą opcję na stałe we właściwościach pliku/skrótu…

OK, zainstalowałem już, ale program twierdzi, że nie mam nic podpiętego, chociaż mam. Odpinałem i wpinałem ponownie do USB - nie pomogło. Zrestartowałem kompa - nie pomogło. Konkretnie, mam tego oto pada:

http://www.neonet.pl/gamepad_esperanza_pc_ps2_ps3.html