Program, do usunięcia folderu, którego nie da się usunąc

Pewnie był gdzieś taki wątek, ale mój przypadek jest inny.

2 tygodnie temu kupiłam mp4 Lark Muvee. Pare dni temu zgrywałam piosenki, a że to troche trwało to wróciłam do komputera jakieś 10 min później i zobaczyłam że wyskoczył mi jakiś błąd, ale piosenki się pozgrywały. Na następny dzień zobaczyłam oto taki folder, pare dni później było ich więcej tz. pozmieniały się tytuły i mp4 zacinała się przez to. Do tego nie mogę tego usunąc, wyskakuje komunikat ‘Nie można usunąc pliku, Nie można odczytac pliku z pliku lub dysku źródłowego’. Spróbowałam robic formata mp4, niestety ciągle był jakiś błąd. Ściągnełam program Unlocker, ale gdy próbowałam usunąc jeden plik to pokazywało się, że usunięto, ale on dalej był, a jak usuwałam cały folder to pokazywał mi się błąd. Teraz na mp4 w ogóle nie mogę wejśc w dział MUZYKA bo od razu się wyłącza.

Pomocy! Jest jakiś program, co by mi te foldery usunął?

Zdjęcie tego folderu:

1znvmf5.jpg

To jest uszkodzenie pamięci wewnętrznej urządzenia bądź karty pamięci (jeśli ona jest używana jako nośnik danych). Oddaj go na gwarancję.

Pliki które się na nim znajdują mają po kilka GB, coś jest nie tak. Nie mówiąc o ich nazwach. Nie rób niczego na własną rękę, ponieważ to nie pomoże a może pogorszyć sprawę. Gwarancja :wink: