Program do wideokonferencji (kamerka cyfrowa)

potrzebuje jakigos programu co mi pozwoli ustawic kamerke cyfrowa w np.skypie lub gadu gadu??kamerke mam podlaczona pod firewalla

Witam.

Poczytaj raczej w instrukcji czy Twoja kamera może pracować jako kamera internetowa.

Zazwyczaj podłącza się ją wtedy poprzez port USB i ustawia w kamerze USB Stream.

I jeszcze taki mały szczegół : Jaki to model kamery ? Chyba nie będziemy zgadywać !

Kamerke masz podłączoną do firewalla? ee… :roll:

To zależy czy twoja kamerka może pracować jako internetowa, program tu nie ma nic do rzeczy.

kazdy mowi ze kazda chodzi kamerka nawet stara niecyfrowa tylko nie na wszystkich programach!! ja mam JVC GR-D21E!! kumpel podlaczyl owiele starsza ale mowil ze musial miec jakis program i niegdy nieprobowal przez skype i gg tylko jakis program konferencyjny!! tylko juz niepamieta jaki. kamerke jak podlacze widzi ale wyskakuje blad ze nieznany format…

kupujac np. aparat cyfrowy sa podawane informacje czy mozna go uzywac jako kamere internetowa oraz powinny byc zawarte informacje jak to uczynic w instrikcji

jak to zrobiles … ?? :wink:

widocznie do tego modelu byl potrzebny program aby podlonczyc do kompa i uzywac jako kamere internetowa … :wink:

chodzilo i o jakis program czy ktos juz probowal!! kamerke kupilem w niemczech ponad rok temu i niewiem czy taka funkcja wiem ze kolega podlanczal i niemial takiej funkcji i ze idzie ale niewiem wlasnie czy da sie tak zrobic by w skypie chodzilo lub gg…i czy jakis program pomoze :-x poszperam jeszcze