Program do wideokonferencji (kamerka cyfrowa)

(wąhol) #1

potrzebuje jakigos programu co mi pozwoli ustawic kamerke cyfrowa w np.skypie lub gadu gadu??kamerke mam podlaczona pod firewalla

(Maryś) #2

Witam.

Poczytaj raczej w instrukcji czy Twoja kamera może pracować jako kamera internetowa.

Zazwyczaj podłącza się ją wtedy poprzez port USB i ustawia w kamerze USB Stream.

I jeszcze taki mały szczegół : Jaki to model kamery ? Chyba nie będziemy zgadywać !

(Marcinm93) #3

Kamerke masz podłączoną do firewalla? ee... :roll:

To zależy czy twoja kamerka może pracować jako internetowa, program tu nie ma nic do rzeczy.

(wąhol) #4

kazdy mowi ze kazda chodzi kamerka nawet stara niecyfrowa tylko nie na wszystkich programach!! ja mam JVC GR-D21E!! kumpel podlaczyl owiele starsza ale mowil ze musial miec jakis program i niegdy nieprobowal przez skype i gg tylko jakis program konferencyjny!! tylko juz niepamieta jaki. kamerke jak podlacze widzi ale wyskakuje blad ze nieznany format...

(Mayster X) #5

kupujac np. aparat cyfrowy sa podawane informacje czy mozna go uzywac jako kamere internetowa oraz powinny byc zawarte informacje jak to uczynic w instrikcji

jak to zrobiles ... ?? :wink:

widocznie do tego modelu byl potrzebny program aby podlonczyc do kompa i uzywac jako kamere internetowa ... :wink:

(wąhol) #6

chodzilo i o jakis program czy ktos juz probowal!! kamerke kupilem w niemczech ponad rok temu i niewiem czy taka funkcja wiem ze kolega podlanczal i niemial takiej funkcji i ze idzie ale niewiem wlasnie czy da sie tak zrobic by w skypie chodzilo lub gg..i czy jakis program pomoze :-x poszperam jeszcze