Program do wirtualizowania komputera

Czy jest taki program który potrafić emulować wszystkie wersje Systemu Windows od wersji 3.11 do Windows 7.Proszę o szybką odpowiedź :slight_smile:

W tym dziale są programy, które powinny podołać temu zadaniu: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … tualizacja

Osobiście polecam ci Sun xVM VirtualBox 2.0.4. U mnie sprawdza się znakomicie. Przy instalowaniu radzę podnieść pamięć wirtualną do 2000 MB oraz posiadać przynajmniej 1 GB RAM, bo czasem potrafi się instalka wywalić właśnie przez brak któregoś z tych parametrów.

nie no lenistwo ogrania ludzi coraz szybciej google prawdę ci powie (…no moze nie zawsze).

najbardziej zaawansowany na dzień dzisiejszy i obsługuje prawie wszystko to:

vmware

a darmowy:

vmware player (tak niby jest tylko do odpalani gotowych systemów wirtualnych ae w scieci można znaleść podkładki na które można instalować :wink: )

virtal box

Virtual Box jest wg mnie najlepszy, wszystkie linuxy na nim chodzą więc windowsy powinny chodzić tym bardziej ;]

no tak ale virtual box nie ma możliwości korzystania z podzespołów komputera natomiast vmware ma np.

w kompie mam kartę geforce virutal box tworzy sobie jakąś ta kartę grafiki np wirtualną x3100

natomias vmware korzysta z tegoż geforca to samo się tyczy procesora np.

virtual box tworzy sobie wirtualny procesor jedno jajowiec bo narazie w emulacji nie ma 2 jajek

natomiast vmware korzysta z naszego 2 jajowca.

taka funkcjonalność ma najnowszy vmware. Przynajmniej tak pisze na ich stronie :wink:

no więc który jest górą ??

no ale jeżeli chodzi ci o to, że virtual box jest najlepszym darmowym to wtedy się zgodze