Program do wyciecia kilku sek z piosenki

hej szukam programu dzieki ktoremu bede mogl wyciac kilka sek z piosenki w formacie mp3 za wczesnie wlaczylem nagrywanie i nagral mi sie koles z radia przy okazji:( a teraz wypadalo by to wyciac pozdro z gory dzieki

Możesz to zrobić w Nero Wave Edit (dołączonym do pakietu Nero) albo Cool Edit

Zanim założysz temat wejdź w forumową szukajkę :?

Tu jeden z bardzo wielu takich tematów

:arrow: http://www.forum.dobreprogramy.pl/viewt … inanie+mp3

Moim zdaniem najlepszy:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=662&t=52

dobra sluchajcie zrobilem to za pomoca nero tylko przy okazji wyciecia poczatkowego kawalka musialem wyciac rowniez poczatek melodi:( bo to jest piosenka moniki brodki - ten i teraz mam poczatek melodi skrocony:( szkoda bo w necie przewaznie sa tylko co maja 3:19 min a ja szukam tej piosenki co ma 3:24 powinna miec przynajmniej 5:47MB a moze ma ktos ta piosenke z takim samym czasem trawania jak ja szukam

Z pewnością znajduje sie w sklepie :smiley: :smiley:

wiesz nie kazdego jest stac kupic plyte za 20-30 zloty bo zawsze sa jakies inne wydatki a tak przyokazji to nie rob z siebie takiego legalnego:) minio wszystko w kompie masz legalne wszystkie plyty muzyczne filmy programy itd?

Lukasz, ja cie doskonale rozumiem, ale to forum jest o legalnym oprogramowaniu. Wiadomo nie wszystkich jest stać na legala. Ale o piratach nie mówi się na publicznym forum :wink: :wink:

spoko sorka ale dzis mam kiepski humor i na wszystki sie rozladowywuje bo czasami mnie wkurza… ze kazdy o legalu przeciez to kosztuje a z piratow i tak prawie wszyscy korzystaja

Posłuchaj mnie naprawdę nie intersuje co masz na swoim komputerze (nie ja za to odpowiadam tylko Ty ewentualnie karę zapłacą Twoi rodzice). Ale czy to tak trudno zrozumieć ze na tym forum nie rozmawia się o tego typu sprawach bo zabrania tego regulamin ??

Rejestrując się na forum wyraziłeś zgodę na jego przestrzeganie, więc dlaczego teraz łamiesz jego zasady ??

ok przepraszam sprobuje zeby wiecej to sie nie powtorzylo