Program do wycięcia lektora z pliku dvd

Witam poszukuję oprogramowania gdzie można wyciąć samego lektora z pliku dvd.Konkretnie mi chodzi aby nie wycinać całej ścieżki dźwiękowej gdzie jest dźwięk 2:0 lub 5:1 tylko samego lektora.Chcę poprostu zostawić oryginalne ścieżki w pliku dvd z płyty gdzie jest dźwięk 5:1 i tylko zamienić właśnie oryginalną ścieżkę gdzie głos powinien być słyszalny z głośnika centralnego na kinie domowym czyli lektora a resztę gdzie jest oryginalny dźwięk Dolby Digital 5:1 zostawić bez wycinania.Mogę coś takiego zrobić w pr.Video Deluxe 14 PLUS tylko trzeba innym programem samego lektora z filmu właśnie wyciągnąć bo całą scieżkę zamienić noto można bezproblemowo ale gdy taki film był np.z tv.nagrywany i na nagrywarkę stacjonarną gdzie ona ma możliwość tylko nagrania sygnału w stereo trzeba będzie przerabiać dźwięk z 2:0 na 5:1 nie stanowi to dla mnie większego problemu , jednakże chciałbym spróbować wyżej wymienionej metody.Jeśli ktoś się bawi takim czymś i ma pojęcie to proszę o informację i pomoc jak można coś takiego zrobić.

Jeśli to jest orginalna płytka DVD (tłoczona) to nie będzie raczej problemu z usunięciem lektora,

ale jeśli to jest nagrywana DVD z TV to raczej nie ma możliwości usunięcia lektora :?

Witam źle zrozumieliśmy się chyba chcę wyciągnąć z takiej ścieżki dźwiękowej lektora film był zgrywany z tv. naprzykład i potem właśnie dodać tego lektora do filmu z płyty dvd gdzie niema lektora polskiego w ogóle.Więc pozostaje mi tylko to jak właśnie puszczą np.film w tv z lektorem a ogólnie został on wydany na płycie tylko z pl.napisami wraz z oryginalną ścieżką dźwiękową ( angielską ) nagrać taki film i zrobić montaż właśnie i podmienić ścieżkę dźwiękową albo całkiem to jak już w wcześniejszym poście wsp.nie stanowi to dla mnie problemu lub pokombinować z samym lektorem a resztę zostawić oryginalną ale tu widzę że pojawiają się problemy.