Program do wyszukiwania okładek CD dla plików mp3

(19mike88) #1

Witam,

Poszukuję jak w temacie, programu działającego pod win7 64bit wyszukującego okładki do plików MP3 z możliwością zapisania ich w TAG-u. Empetrójki ogólnie "pomieszane". Trochę albumów, i masa pojedynczych kawałków. Korzystałem już z mediamonkey i działa wyśmienicie z albumami ale z pojedynczymi kiedy chcemy szukać masowo już sie gubi, ID3Tag - wogóle porażka. Znalazłem Album Cover Art Downloader i wygląda najbardziej obiecująco ale wykrzacza sie że potrzebuje (jakiegośtam) plugina żeby działać pod 64-bitowym systemem a po instalacji tegoż plugina żadnych zmian. Wiadomo - najłatwiej znaleźć w google grafika ale nie ma czegoś co szuka tam z automatu i działa pod win7x64??

z góry dzięki za podpowiedzi!

(imeehow) #2

Przy odpowiednim skonfigurowaniu Foobara2000... Ja używam wtyczki Biography View, która działa z Columns UI. Dodaje ona możliwość wyświetlania w oknie odtwarzacza opisu artysty/albumu z bazy Last.fm. Wyświetla także zdjęcia artysty/okładkę albumu. Można ją skonfigurować aby zapisywała te zdjęcia w katalogu z plikiem (domyślnie zapisuje wszystko do jednego worka we własnym katalogu). Z tego co wiem to nie ma możliwość wsadzenia okładki do Tagów w Foobarze, musisz użyć zewnętrznego programu.

(michel666pl) #3

Spróbuj Mp3tag