Program do zabezpieczania i nagrywania na CD plików WMA

Witam wszystkich na forum :wink: poszukuje programu którym będe mógł zabezpieczać utwory w formacie *.WMA (Windows Media Audio) lub zabezpieczyć samą płytke CD z tymi utworami przed kopiowaniem. Drugi program to taki którym będe mógł nagrać płytke CD z tymi utworami w formacie WMA. Problem polega na tym że po nagraniu zwykłym nero i po otwarciu płyty na DVD czy komputerze:

a)nie pojawiają się nazwy i tytuły itd (to co w nawiasie o “Tagach”)

b)pokazują się napisy “ścieżka 01” itp mimo iż je otagowałem (utwory) a dodatkowo w nero przy “właściwościach” wpisałem dodatkowo tytuł, album oraz nazwe danego utworu i nr tracka itd.

c) nie ma obrazka z okładką (przednią)

d)utworów nie da sie kopiować z płyty (gdyż są na niej pliki typu ścieżka01.cda czy jakoś tak) ale da się płyte kopiować zwykłym nero (mimo iż w utworach przy nagrywaniu nero (opcja nagraj płyte Audio CD) jest w każdym utworze zaznaczone “włącz ochrone” czy coś takiego)

Konwertowałem utwory nagrane programem REAPER w formacie *.WAV do formatu *.WMA (wersja 10, stereo (2 kanały), sample rate - 96 kHz, sample size - 24 bit) przy użyciu programu dBpoweramp i tymże samym programem je otagowałem (Artist, Title, Album, Track, Year, Genre, Comment(puste, nie pisałem nic w tej “kategorii”), Composer w dokłądnie takiej kolejności oraz dodałem zdjęcie przedniej i tylnej częsci okładki. Podsumowując szukam programu do zabezpiecznia płyt przed kopiowaniem oraz programu do nagrywania płyt Audio CD z utworami z tagami w formacie WMA tak abym mógł je otwieraćna komputerze, DVD i wieżach. Z góry dziękuje za odpowiedzi (w miare szybkie bo chce komuś na urodziny podarowac tą płyte :wink: Moja własna z 10 utworami instrumentalnymi(gatunek metal) jeśli ktoś zainteresowany to PW)

fixo4444 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.