Program do zapamiętywania pisanych znaków na klawiaturze

mam pytanie:Czy istnieje coś takiego(narzedzie-program) poprzez który mogę skontrolowac co ktoś nieporządany pisał na moim laptopie,słyszalem ze jest jakis sposób na zapamietanie i poźniejsze odtworzenie wszystkiego co bylo klikane na klawiaturze.

z góry dziekuje!

Np oko szefa. Ten program zapisuje wciśnięte znaki na klawiaturze.

Oczywiście są jeszcze te programy, ale nie sądzę byś o nich się tu dowiedział, bo to już będzie chyba nielegalne :slight_smile:

http://www.programosy.pl/program,keyboardwindow.html

nie ma lepszego :smiley:

cyba91 i sebos-dzieki lece testować!

Dodane 11.01.2009 (N) 13:34

do cyba91-nie wiem czy ja jestem taki tepy czy ten program KEYBOARDWINDOW nie chodzi pod VISTE? zainstalował sie spoko,ale ni chce mi sie uruchomić!Żadne okno sie nie otwiera jakies opcje czy cos no nic,nie wiadomo gdzie sie zapisują dane,tylko po kliknieciu ikonki pojawia sie ikonka że program uruchomiony na pasku uruchomionych programow i tez nic nie mozna z tym zrobić.POMOCY dobrzy ludzie!

Dodane 11.01.2009 (N) 13:36

do cyba91-nie wiem czy ja jestem taki tepy czy ten program KEYBOARDWINDOW nie chodzi pod VISTE? zainstalował sie spoko,ale ni chce mi sie uruchomić!Żadne okno sie nie otwiera jakies opcje czy cos no nic,nie wiadomo gdzie sie zapisują dane,tylko po kliknieciu ikonki pojawia sie ikonka że program uruchomiony na pasku uruchomionych programow i tez nic nie mozna z tym zrobić.POMOCY dobrzy ludzie!

Dodane 12.01.2009 (Pn) 9:42

cyba ratuj! !!