Program do zarządzania finansami

Witajcie :slight_smile:

 

Pierwszy raz na forum, więc pozdrawiam Was serdecznie.

 

Poszukuję programu - organizera finansowego lub zarządzania finansami, który umożliwia tworzenie kategorii - ale zarówno wydatków jak i przychodów z danej kategorii.

Widziałbym to tak

  • dodaje sobie kategorię “mieszkanie na wynajem”

  • dodaję wydatki do kategori “mieszkanie na wynajem”

  • dodaję przychody do tej samej kategorii

i mam wykres w czasie ile ta dana kategoria przynosi zysku/strat

 

jesteście coś takiego w stanie zaproponowac?

Dodam że uzywałem tych programów:

Finsne Domowe, Home Bank, ACE Money

ale nie mogłem się połapać jak to stworzyc - albo nie ma takiej opcji?

 

Chyba, że możecie mi podpowiedziećjak to zrobić w którymś z w/w programów?

Tak na wesoło to Ci powiem, że nie ma nic lepszego niż własna żona:)

 

Poszukaj tutaj może coś znajdziesz

http://www.dobreprogramy.pl/Organizery-finansowe,Programy,Windows,94.html

mrFreeze - dzieki :wink: ale nawet ona nie ma takiej mocy obliczniowej :slight_smile:

A poważenie - linka znam, przeciez pisałem że szukałem i instalowalem różne - ale nie potrafie znaleźć takiego, który odpowiadałby moim potrzebom.

 

Może ktoś poleci cos sprawdzonego?

Nie wiem czy to będzie dobra odpowiedź na pytanie ale kiedyś próbowałem znaleźć dla siebie program do podobnych celów, też wypróbowałem kilka i ostatecznie się okazało, że do mojego specyficznego zastosowania najprościej było w Libre Office w Calc’u zmajstrować sobie samemu stosowny arkusz, gdyż żaden program jaki wypróbowałem nie spełnił w pełni moich oczekiwań.

pstrowsky, dziekuje - też się właśnie zastanawiałem nad własnym arkuszem kalkulacyjnym do takich obliczeń, ale szczerze mówiąć niezbyt chce mi się taki układać - bo wierzę że znajdę odpowiedni program któy posiada taką funkcję. Może jednak ktoś jeszcze z Was coś podpowie?