Program do zdalenej kontroli nad komputerem

Hej,

Czy jest program do zdalnej kontroli nad komputerem, który pozwala na to, że widzę TYLKO na swoim monitorze to co się dzieję na drugim komputerze?

Teraz testuje TeamViewer, ale niepodoba mi się, że gdy pracuje na drugim komputerz zdalnie to na nim także lata kursor… a ja potrzebuje programu incognito… tak aby nie przeszkadzać urzytkownikowi drugiego komputera…

Czy ktoś taki zna?

Ultra VNC, wystarczy odpowiednio skonfigurować. Albo połączenie Real VNC (serwer) + klient (Viewer) Ultra VNC :slight_smile:

Wystarczy “zjechać” gdzieś na bok swoim kursorem z okna obrazu tamtego komputera i użytkownik nie będzie go widział.

aha zapomniałem napisać… fajnie jak by też działał na linuksie.

VNC działa na windowsie jak i na linuksie http://www.unixy.pl/forum/viewtopic.php?t=474 :slight_smile:

Jak się obsługuje ten VNC? mam go na dysku i nie jak go ugryźć… Czy będę go mógł wykorzystać w celach komercyjnych do prowadzenia własnej firmy?

http://www.banita.pl/porady/vnc.html cały poradnik

powiem tak… vnc nie przypadł mi do gustu… jest strasznie nie intuicyjny… Szukam czegoś łatwiejszego…

Czy jestprogram który pozwoli mi przejąć kontrole nad komputerem “na cichacza” tzn. że leci na 2 kompie film, a ja moge sobie na nim dłubać nie przeszkadzając tej 2 osobie…

Wszystkie aplikacje sparują się z moim komputerem i kursory się ruszają i uruchamiają się aplikacje tez na 2 komputerze… A nie jest mi to potrzebne…

na cichacza to nie jest ale zobacz TeamViewer bardzo łatwy w obsłudze do użytku prywatnego darmowy

ja nadal szukam na cichacza :stuck_out_tongue:

moze team viewer w ustawieniach zmienic: zdalne sterowanie> zasady dostepu do innych komputerów

bo w team viewer są ustawienia i wystarczy to dobrze ustawić- on nie gryzie

to ja go bardziej prześwietlę swoim cyborgowym okiem xD

Jak chcesz sprawdzić ile komputery były włączone, czy ktoś coś sobie instalował grę/program to skorzystaj z Oxeris. Ja mam go u siebie w firmie i jestem zadowolony. Widzę ile pracownik pracuje, mogę zobaczyć gdzie handlowiec jeździ. Ciekawy program :smiley: