Program do zdjęć

poszukuję programu do poszukiwania duplikatów zdjęć i tapet w komputerze który by sie odwoływał do zawartości zdjęcia a nie jego nazwy czy formatu.Mam coś takiego w ACDSee ale zauważyłem ,że nie zawsze działa.

Spróbuj Clone Hunter. Trial programu działa 30 dni i wyszukuje duplikaty między innymi “po zawartości plików” - a nie, tylko nazwie, czy rozmiarowi.

:arrow: CLONE HUNTER

UPDATE:

Sam, Total Commander (wersja 6.03a) potrafi też wyszukiwać pliki w ten sposób. Chociaż też jest sharewarem niestety, to już bardziej by się opłacał, gdyż prócz tej funkcji ma mnóstwo innych. Chociaż w ciągu tych 30 dni “testowych” można dużo zrobić. Potem to już Twoja sprawa, czy zakupisz, czy usuniesz, czy zostawisz na dysku (program będzie dalej się uruchamiał), ale z jego licencji wynika, że będzie to już bezprawne użytkowanie tej aplikacji… :roll: Z resztą - to samo się tyczy Clone Huntera , tylko że w jego przypadku nie wiem jak to jest po tych 30 dniach, czy program będzie się dalej uruchamiał, czy będzie żądał bezwarunkowej rejestracji, albo usunięcia z dysku :roll: