Program do zgrywania zdjec

(Bkubasik) #1

Nie mam programu do zgrywania zdjec na komputer do aparatu cyfrowego Medion MD 6126.Kreator znajdowania sprzetu,nie moze go znalezc..Nie wiem co mam z tym robic...Moze ktos z was mi pomoze.:slight_smile:

(Apdjs) #2

KLIK

(Bkubasik) #3

dziekuje ale nie wiem dokladnie gdzie ja mam wejsc zeby to zainstalowac :wink:

(rgabrysiak) #4

Kliknij na Download Now, zapisz plik i zainstaluj.

(Bkubasik) #5

OK:)dziekuje wam POZDRAWIAM :slight_smile:

(DanKar) #6

Flagowe produkty zar贸wno Adobe jak i Corela do wszelakiego rodzaju obr贸bek zdj臋膰 oferuj膮 u偶ytkownikowi tzw. Downloadery, wspomagaj膮ce proces pobierania fotek z aparatu na dysk twardy naszego komputera.

Z pewno艣ci膮 znale藕膰 mo偶na darmowe odpowiedniki, ale ja polecam to, bo z tych w艂a艣nie sam korzystam :slight_smile:

P.S. baha , a Tw贸j aparat nie jest widoczny w M贸j komputer jako dysk wymienny?

(Bkubasik) #7

nie... aparat nie jest wodoczny jako dysk wymienny

(Bkubasik) #8

a tak wogole to nie poradzilam sobie z tym wszystkim :frowning:

(Olixxx94) #9

baha , nie otrzyma艂a艣 razem z aparatem p艂ytki z oprogramowaniem??

dlaczego?? Pokazuje si臋 jaki艣 komunikat, dymek??

(Bkubasik) #10

nie plytki nie mam kreator znajdowania sprzetu pokazywal mi sie ale nie mogl znalezc tego aparatu :frowning:

(DanKar) #11

Z czym konkretnie sobie nie poradzi艂a艣? Zainstalowa艂a艣 sterowniki, do kt贸rych link poda艂 apdjs?

(Bkubasik) #12

tak zainstalowalam :slight_smile: ale nie wiem co mam dalej robic

(Olixxx94) #13

baha , najpierw instaluj sterowniki, dopiero potem pod艂膮cz urz膮dzenie, chyba, 偶e w trakcie instalacji program instalacyjny o to poprosi.

(Bkubasik) #14

mam zainstalowane,tak mi sie wydaje :slight_smile: ,pod艂aczam aparat i nic.Nie znam sie na komputerach i moze dlatego jest to dla mnie takie trudne

(Olixxx94) #15

baha , w programie nie wykrywa aparatu??

(Bkubasik) #16

:frowning: nic mi nie wykrywa,w takim przypadku musze kupic nowy aparat :slight_smile:

(Olixxx94) #17

baha , e tam zaraz nowy aparat :slight_smile:

mam rozumie膰, 偶e aparat nie by艂 nigdy wcze艣niej wykrywany przez komputer??

Inne urz膮dzenia s膮 wykrywane??

(Bkubasik) #18

najbardziej zastanawia mnie to ze ten aparat juz byl na tym komputerze zainstalowany i wszystko bylo OK,ale z powodu wirusow mialam wgrywany od nowa system.

(Bkubasik) #19

gdy tylko podlaczalam aparat zdjecia pokazywaly mi sie od razu w tym programie...Adobe Photo Downloader

(Bkubasik) #20

probowa艂am te偶 pod艂膮czyc telefon kom贸rkowy ale tez nie zosta艂 on wykryty przez kreatora