Program do zgrywania zdjec

Nie mam programu do zgrywania zdjec na komputer do aparatu cyfrowego Medion MD 6126.Kreator znajdowania sprzetu,nie moze go znalezc…Nie wiem co mam z tym robic…Moze ktos z was mi pomoze.:slight_smile:

KLIK

dziekuje ale nie wiem dokladnie gdzie ja mam wejsc zeby to zainstalowac :wink:

Kliknij na Download Now, zapisz plik i zainstaluj.

OK:)dziekuje wam POZDRAWIAM :slight_smile:

Flagowe produkty zarówno Adobe jak i Corela do wszelakiego rodzaju obróbek zdjęć oferują użytkownikowi tzw. Downloadery, wspomagające proces pobierania fotek z aparatu na dysk twardy naszego komputera.

Z pewnością znaleźć można darmowe odpowiedniki, ale ja polecam to, bo z tych właśnie sam korzystam :slight_smile:

P.S. baha , a Twój aparat nie jest widoczny w Mój komputer jako dysk wymienny?

nie… aparat nie jest wodoczny jako dysk wymienny

a tak wogole to nie poradzilam sobie z tym wszystkim :frowning:

baha , nie otrzymałaś razem z aparatem płytki z oprogramowaniem??

dlaczego?? Pokazuje się jakiś komunikat, dymek??

nie plytki nie mam kreator znajdowania sprzetu pokazywal mi sie ale nie mogl znalezc tego aparatu :frowning:

Z czym konkretnie sobie nie poradziłaś? Zainstalowałaś sterowniki, do których link podał apdjs?

tak zainstalowalam :slight_smile: ale nie wiem co mam dalej robic

baha , najpierw instaluj sterowniki, dopiero potem podłącz urządzenie, chyba, że w trakcie instalacji program instalacyjny o to poprosi.

mam zainstalowane,tak mi sie wydaje :slight_smile: ,podłaczam aparat i nic.Nie znam sie na komputerach i moze dlatego jest to dla mnie takie trudne

baha , w programie nie wykrywa aparatu??

:frowning: nic mi nie wykrywa,w takim przypadku musze kupic nowy aparat :slight_smile:

baha , e tam zaraz nowy aparat :slight_smile:

mam rozumieć, że aparat nie był nigdy wcześniej wykrywany przez komputer??

Inne urządzenia są wykrywane??

najbardziej zastanawia mnie to ze ten aparat juz byl na tym komputerze zainstalowany i wszystko bylo OK,ale z powodu wirusow mialam wgrywany od nowa system.

gdy tylko podlaczalam aparat zdjecia pokazywaly mi sie od razu w tym programie…Adobe Photo Downloader

probowałam też podłączyc telefon komórkowy ale tez nie został on wykryty przez kreatora