Program do zmiany IP

Witam

Czy istnieje program do zmieny numeru IP ??

Pozdrawiam

Przeczytaj TO :o

Najbardziej ukryć chcą swą tożsamość ci którzy chcą się ukryć przed prawem. Póki co prawo górą. Ciekawe jak się ta zabawa skończy.

Wedle ciebie każdy jest przestępcą ? stuknij się w głowę ! Słyszałeś o czymś takim jak prywatność ?

Ty też się stuknij. Gdzie napisałem, że każdy jest przestępcą?

Prywatność - bardzo ładne określenie.

A, to co napisałem jest prawdą, czy się tobie podoba czy też nie (bardzo na tzw. prywatności zależy np. Al-Kaidzie. Może nie?)

Nie musiałeś tego pisać, można to wywnioskować po sposobie twojej wypowiedzi, powiem więcej, jesteś pewnie człowiekiem który nie wyznaje chociażby tej jednej świętej zasady przekazywanej od pokoleń mianowicie “żyj i daj żyć innym” i wielu temu podobnych

Zamykasz na klucz drzwi wejściowe swojego domu, jeśli z niego wychodzisz?

Zainstalowałeś program antywirusowy na swoim kompie?

…itp …itd

no comments :lol:

Trafiłeś jak kulą w płot, bo najczęściej drzwi nie zamykam na klucz (mój szwagier zamykał na cztery zamki i podwójne drzwi, to przyszli z łomem), a programu antywirusowego, nie chcę nawet za darmo ale tego pewnie też nie zrozumiesz, a ja nie mam ochoty ci tłumaczyć. Niech każdy wie swoje.

“żyj i daj żyć innym” bardzo chwalebne stwierdzenie tyle, że funta kłaków nie warte, jak się spojrzy na ten świat. Już nawet z twej wypowiedzi wynika, że chętnie byś mnie utopił, tylko dlatego, że mam nieco inne poglądy na pewne sprawy niż ty.

To nie czat. Macie jeszcze jakieś pomysły, co do zmiany IP?

http://www.download.net.pl/6170/Torpark/

Proxy

dostales bana na czacie czy chcesz ominac limity na RS ? :smiley: