Program do zmiany IP

(Spirit) #1

Witam

Czy istnieje program do zmieny numeru IP ??

Pozdrawiam

(popula) #2

Przeczytaj TO :o

(floyd) #3

Najbardziej ukryć chcą swą tożsamość ci którzy chcą się ukryć przed prawem. Póki co prawo górą. Ciekawe jak się ta zabawa skończy.

(Onlinemaster) #4

Wedle ciebie każdy jest przestępcą ? stuknij się w głowę ! Słyszałeś o czymś takim jak prywatność ?

(floyd) #5

Ty też się stuknij. Gdzie napisałem, że każdy jest przestępcą?

Prywatność - bardzo ładne określenie.

A, to co napisałem jest prawdą, czy się tobie podoba czy też nie (bardzo na tzw. prywatności zależy np. Al-Kaidzie. Może nie?)

(Onlinemaster) #6

Nie musiałeś tego pisać, można to wywnioskować po sposobie twojej wypowiedzi, powiem więcej, jesteś pewnie człowiekiem który nie wyznaje chociażby tej jednej świętej zasady przekazywanej od pokoleń mianowicie “żyj i daj żyć innym” i wielu temu podobnych

Zamykasz na klucz drzwi wejściowe swojego domu, jeśli z niego wychodzisz?

Zainstalowałeś program antywirusowy na swoim kompie?

…itp …itd

no comments :lol:

(floyd) #7

Trafiłeś jak kulą w płot, bo najczęściej drzwi nie zamykam na klucz (mój szwagier zamykał na cztery zamki i podwójne drzwi, to przyszli z łomem), a programu antywirusowego, nie chcę nawet za darmo ale tego pewnie też nie zrozumiesz, a ja nie mam ochoty ci tłumaczyć. Niech każdy wie swoje.

“żyj i daj żyć innym” bardzo chwalebne stwierdzenie tyle, że funta kłaków nie warte, jak się spojrzy na ten świat. Już nawet z twej wypowiedzi wynika, że chętnie byś mnie utopił, tylko dlatego, że mam nieco inne poglądy na pewne sprawy niż ty.

(Enter6000) #8

To nie czat. Macie jeszcze jakieś pomysły, co do zmiany IP?

(floyd) #9

http://www.download.net.pl/6170/Torpark/

(Pavobe Reg) #10

Proxy

(antiferno) #11

dostales bana na czacie czy chcesz ominac limity na RS ? :smiley: