Program do zmiany pulpitu

Witam od razu proszę o nieodsyłanie mnie do googla bo nie za bardzo wiem jak tego programu szukać i czy w ogóle taki istnieje.

chodzi mi o coś takiego

Mam swój pulpit i otwarte w nim różne programy w których np robię różnego rodzaju sprawozdania i chciałbym mieć możliwość aby móc zmienić pulpit żeby nie miał otwartych okienek i mógłbym np obejrzeć film czy otworzyć przeglądarkę.

Bo gdy wszystko otworzę na 1 ekranie(a nie chcę ciągle otwierać i zamykać moich prac) to potem nic nie mogę znaleźć.

Nie wiem jak mogę to dokładnie opisać o co mi chodzi, jak nie wiecie to postaram się jakoś inaczej napisać.

hmm chcesz miec 2 pulpity-powiedz jeszcze jaki masz system-znama aplikacje ktora dziala tylko na XP- a na viscie i sevenie nie…

system XP

może wystarczy po prostu skrót “znaczek windows +D”, zminimalizuje wszystko, odpalasz film, wyłączasz film, i znów Win+D i wszystko wraca na ekran ;p

to nie jest zbyt wygodne. Zainstaluj program Double DeskTop

LINK DO PROGRAMU

Ten mały program stworzy ci 2 pulpity wirtualne- przełączasz się między nimi ikonką programu w trayu systemowym.

jakbyś sobie nie mógł poradzić z programem napisz, a ja napisze instrukcję wraz ze screenami :slight_smile:

Dodane 25.10.2009 (N) 19:41

edit:jak się okazało DubleDeskTop działa też na Win 7 RTM

Zapewne chodzi o słynne wirtualne pulpity z Linuksa i innych Uniksów? Do wyboru, do koloru z opisami, które lepsz/gorsze: