Program do zmiany wyglądu Windows XP

Witam, poszukuje programu do prostej zmiany kolorystyki Windows XP (zmiana koloru okien, przezroczystości, może coś w stylu visty np. przyciski itp) , ponieważ mam baardzo słabego kompa poszukuje takiego który nie zamula, bo jedyny jaki kojarze to Windows Blinds ale to troche zamula. Z góry dziękuje za pomoc.

Wypróbuj BricoPack Vista Inspirat - z tych które znam wydaje się być najmniejszym zamulaczem komputera.

zainstalowałem ale nie wiem za bardzo jak go używać a konkretnie jak zmienić styl paska, okien, przycisków na vistę

Nigdy więcej packów !!

I po co to takie szity instalujesz , jutro lub za tydzień będziesz zakładał wątek jak sie tego baziestwa pozbyć. Ja jaki znam najpewniejszy program do zmiany wyglądu to TuneUp jest kombajn to optymalizacji systemu , ale posiada w sobie również opcje zmiany wyglądu , a co najważniejsze to wprowadzone zmiany można w każdej chwili wycofać bez żadnych szkód dla systemu.

Punisher2010 , bzdura. 2 lata jadę na packu i system działa stabilnie. Od włączenia do wyłączenia ani razu błędu, czy też restartu :!:

Polecam paczkę BricoPack Crystal Clear

http://www.crystalxp.net/galerie/en.id. … -packs.htm

To w końcu co lepsze pack czy to co podał Punisher2010?

To co ja ci podałem jest bezpieczniejsze. Każdy pack robi rzeźnie z systemu i to ci powie nawet sama Picasso

rzeźnie z systemu w jakim sensie? zamula? robi syf z plików?

Dokładnie i nie tylko

Konkretniej to modyfikuje zasoby plików systemowych. Czy to nie jest bezpieczne czy nie to już sprawa dyskusyjna, ale tak czy owak Bricopack najmniej tego przerabia i nie zamula.

e za dużo roboty z ręcznym. sciagnalem sobie tylko styl zainstalowałem i bez packów, sam styl

Bricko Pack może i nie robi “rzeźni”, ale bałagan w plikach, podmieniając je.

Lepiej skorzystać z innych nakładek:

Rainmeter - tu albo

Talisman Desktop - tu.

Można też wykorzystać z programów w wersji trial: WindowsBlinds lub ObjectDesktop Stardocka.

Z ciekawych nakładek można też polecić Style XP - posiada dużo ciekawych opcji i nie robi bałaganu w systemie, przynajmniej swego czasu nie robił - dawno już z niego nie korzystałem :wink:

Tylko, że jest płatny

Owszem, jest, ale równocześnie jest dostępna bezpłatna wersja trial, a poza tym autor wątku nie sprecyzował, że program musi być bezpłatny :wink:

trial trialem, ale w tej wersji ten program to …

Warty uwagi jest również Raimeter - klik

Jest to nakładka na standardowy pulpit. Oferuje ona dostęp do najważniejszych informacji o komputerze, duże możliwości konfiguracji i mnóstwo skórek do pobrania. Nie obciąża zbytnio systemu, więc nie powinno być problemów.

Witajcie. Niestety nie posłuchałem z lenistwa waszych rad i użyłem Vista Inspirat 2 (Brico Pack) i teraz po usunięciu jego, niby wszystko takie same ale denerwuje mnie bootskin (ten ekran przy uruchamianiu kiedy jest napisane: Trwa ładowanie danych osobistych). Jak się tego pozbyć żeby wrócił dawny wygląd? Jaki wpis w rejestrze jest za to odpowiedzialny czy co?

Bardzo proszę o pomoc!