Program do "zrobienia"windows"


(Jan Szatan) #1

Witam! Wiem że istnieje taki program do "robienia" windows tzn np. mam windowsa na dysku twardym i chce ze wszystkimi konfiguracjami, go nagrać na płytkę CD. Wiem ze taki jest, gdyż kiedyś go używałem, ale teraz nie pamiętam nazwy. Porsze o podanie nazwy tego programu.


(Arek F.) #2

Czy nie chodzi o nLite??


(Kosior6) #3

janszatan , chodzi Ci o obraz dysku wraz z zainstalowanymi programami, tzn. formatujesz dysk, przywracasz obraz systemu i masz system taki jak był w momęcie wykonania obrazu?

Czy o spersonalizoway CD windowsa, że np. z płytki instalacyjnej usuwasz Media Playera, a w jego miejsce wstawiasz coś swojego?

To w tym przypadku sprawdzi się program


(Szymszejdi) #4

kosior6 A czy przy pomocy nLite można coś popsuć w windzie przez przypadek? Np. zmieniając media playera na winampa nie będzie się system wieszał, itp?


(aju) #5

SzymSzejdi nie pamiętam czy to był ten program ale w nlite chyba dało się odchudzić wina tak żę instalka zawierała bardzo mało.

W zasadzie najbardziej groźnym w skutkach będzie usunięcie explorera - usuwanie np. wmp czy messengera nie spowoduje destabilizacji systemu.


(Szymszejdi) #6

nLite jest naprawdę super, a czy jest jakiś program którym mógłbym zmienić wygląd instalacji windowsa i jeszcze więcej opcji niż można nLite'm?


(pysiu) #7

http://www.iem.pw.edu.pl/~malkowsp/pebuilder.htm to ci pomoże

Złączono Posta : 09.09.2006 (Sob) 13:48

http://amnezja.org/modules.php?name=New ... e&sid=9762


(Jan Szatan) #8

nLite to jest to! Dzięki!