Program DVD bez Odtwarzacza DVD

podobno istnieje taki program jakis co nie trzeba miec DVD aby móc odtwaarzac filmy DVD, moj stary caly czas sie ze mną spiera ze jego kumpel ma taki program a le jakos juz od paru mies. nie przynosi go. Mysle ze to jest ŚCIEMA ale wole zapytac sie expertów.Jak jest cos tkaiego to zapodajcie linkaa. Lub chocia nazwe

Hehe, dobre… ciekawe jak odtwarzac plyty DVD jak sie nie ma napedu DVD?

Kiedyś słyszałem o takim programie, mój kumpel go miał (podobno),ale teoretycznie taki program nie powinien istnieć ponieważ zwykły CD-ROM nie jest przystosowany do odtwarzania DVD

za to może dtwarzać miniDVD na zwykłym CD-ROmie jak i na stacjonarnm DVD i nie trzeba specyjalnego programu. Jedyna wada to mała pojemność takiego dysku .( format DVD na nośniku CD) :smiley:

W żołnierskich słowach: TOTALNA BZDURA :!: :!: :!: Nie można odtwarzać płyt DVD na napędach jedynie CD-ROM

PS. Teraz już wiesz czemu nie przynosi :stuck_out_tongue:

Coś mi się wydaje że jak by taki program istniał byłby bardzo popularny. Nie ma takiego programu, ściema niestety. :smiley:

Totalna bzdura???

http://www.infobox.pl/cdvd.htm

http://www.positivecharge.com.pl/produkcja/cdvd.html

http://www.kinodomowe.idg.pl/artykuly/21328_2.html

No dobrze ale tam jest napisane, ze (link2) “Umożliwia on zapisanie danych DVD-Video na zwykłej płycie CD-ROM przy pomocy nagrywarek CD-R.”. A koledze chodzilo o to, ze jak wlozy plyte DVD do CD-ROMu to bedzie mogl cieszyc sie z ogladania filmu DVD przy pomocy jakiegos tam programu.

Jeśli ogólnie podejść do sprawy… To masz poniekąd rację. Fakt, że stwierdzenie:

jest conajmniej dwuznaczne i mieści się w tym to co podałeś. Jednak podejdź do sprawy z poziomu zwykłego użytkownika, któremu takowe stwierdzenie wydaje się jednoznaczne :idea: Ja to tak starałem się zinterpretować i stąd mój dopisek, który już jest nie do zakwestionowania:

Bo miałem świadomość ogromnej swobody w interpretacji postu otwierającego…

Chyba nie ma takiego programu. Jeśli jest to jakiś kit :!: :mrgreen:

ale baja, ja nie moge :smiley: