Program działa strasznie wolno... co mam zrobić?!

Niedawno zakupiłem ejay’a hiphop5, program bardzo się zacina i nie da się w nim pracować, nie mam visty transfor… pack 6, w autostarcie mam 4 rzeczy, co więc może powodować, że program działa tak wolno?? Wymagania pasują… więc dalczego?? Pomóżcie! !!

Podaj jakie jest obciążenie procesora i ilość zajętej pamięci RAM podczas korzystania z programu.

Użycie procesora–> 100 %

Zajęcie pamięci RAM–> 113 mb (z 256)

Możesz mi pomóc???

Czy wymagania komputera przekraczają wymagania programu czy jest wszystko na styk ?

Napisz jakiego masz kompa. Czy masz wgranego antyvira.

Mam Avast Antyvirus…

Oto wymagania dla ejay’a po “–>” napisałem właściwości mojego kompa:

Windows® 98, ME, 2000, XP --> XP

Pentium ® III, 450 MHz lub wyższy --> Pentium IV

256 MB RAM --> 256 MB RAM

Minimalna instalacja wymaga 650 MB wolnego miejsca na twardym dysku, 1.2 GB wymagane jest dla pełnej instalacji. --> tyle miejsca jest wolne

4 x napęd CD-ROM --. nie znam się, ale aj mam 48x24x48

Kompatybilny 4MB OpenGL 1.1 (Upewnij się, że zainstalowałeś najnowsze sterowniki do karty grafiki) Kompatybilna karta grafiki DirectX® VGA (16bitowa głębia koloru, 800 x 600) --> NVIDA GeForce 4 MX 440

Kompatybilna karta dźwiękowa DirectX® (16 bitowa) --> VIA AC’97 Audio (WAVE)

DirectX® 8.0 (zawarte na CD) --> DirectX 9.0c

Internet Explorer® 4.0 (dla Archiwum Dźwięku Online) --> jest

Windows ® Media Player 6.4 (do odtwarzania intro video) --> WMP 10

Zrób to:

Usunięcie syfu programem CCleaner

CHKDSK

Defragmentacja

Ale numer zdefragmentowałem i jedyny plik, który nie uległ defragmentacji to mający ok. 500 mb plik- hiphop50b orozszerzeniu “plik”. Czyli coś chyba jest nie tak?? Dlaczego wlaśnie plik ejay’a nie uległ defragmentacji?? Jak mogę temu zaradzić, a przede wszystkim sprawić aby program dzialał szybciej??

Jeszcze jedna ważna sprawa! Gdy uruchamia mi się ejay to jakość kolorów zmniejsza się z 32 bitów na 16 bitów, proszę pomuszcie mi bo musze mieć ten program do pracy! :frowning:

Złączono Posta : 12.08.2007 (Nie) 23:41

Ale numer zdefragmentowałem i jedyny plik, który nie uległ defragmentacji to mający ok. 500 mb plik- hiphop50b orozszerzeniu “plik”. Czyli coś chyba jest nie tak?? Dlaczego wlaśnie plik ejay’a nie uległ defragmentacji?? Jak mogę temu zaradzić, a przede wszystkim sprawić aby program dzialał szybciej??

Jeszcze jedna ważna sprawa! Gdy uruchamia mi się ejay to jakość kolorów zmniejsza się z 32 bitów na 16 bitów, proszę pomuszcie mi bo musze mieć ten program do pracy! :frowning: