Program Google Chrome przestał działać

Od wczoraj, po restarcie laptopa, Chrome nagle przestał prawidłowo działać. Po każdym uruchomieniu natychmiast wyskakuje, okienko “Program Google Chrome przestał działać” i da się go jedynie zamknąć.

 

Nie pomogło:

- ponowne uruchomienie systemu (wind 8.1)

  • reinstalacja Chrome (zwykła, z usunięciem danych przeglądania ani przez IOBit uninstaller z czyszczeniem pozostałości)

  • czyszczenie rejestru przez CCleaner

  • skan Comodo, MBAM ani AdwCleanerem

  • wyłączenie chwilowe antywirusa, zapory

  • zresetowanie konta w Chrome (usunięcie folderu default)

 

Dodatkowo:

  • ponowne uruchomienie systemu czasami trwa do kilku min a powinno kilkanaście sec z SSD

  • działa Internet Explorer oraz Chrome Canary

  • przeglądarka jakoś się włącza (ale nie ładuje wszystkiego np. w Speed Dial) i nie wywala błędu jeśli nie ma połączenie z siecią (wyłączone wifi). Nawet do tego stopnia, że gdy mam wyłączone wifi, włączę Chrome, działa, po czym włączę wifi to po chwili dostaję błąd.

  • w trybie awaryjnym wszystko działa

  • przywrócić systemu nie dam rady bo za każdym razem dostaję błąd (przywracania).

  • z dziwnych objawów, ale nie mam pojęcia czy związanych mogę napisać jeszcze, ze na jednym routerze (TP-Link wr940N) podpiętym kablem do FunBoxa i skonfigurowanym jako accesspoint co jakiś czas (od kilku do kilkunastu minut) rozłącza mi internet i dostaję błąd ERR_NAME_NOT_RESOLVED. Pomaga wyłączenie i włączenie wifi.

 

Nie mam pojęcia jak to naprawić, proszę o jakieś porady.

https://forums.comodo.com/news-announcements-feedback-cis/users-having-chrome-45-crash-attention-please-t112838.0.html

Witam

Zaktualizujcie Comodo Internet Security.