Program graficzny - Photo Impact XL

Serdecznie witam wszystkich -

Poszukuję od dłuższego czasu programu graficznego Photo Impact XL.

Pragnę kupić legalną wersję tego programu, czy ktoś jest zorientowany gdzie mógł bym go nabyć. Dystrybutor Soft Point w Warszawie już nie współpracuje z firmą Ulead.

Serdecznie pozdrawiam

TED.

Osobiście wszystkie programy płatne kupuję za pośrednictwem firmy “PROMISE” z Warszawy ul. Zielna. tel.centr.022/3519000 Czeka się 10 dni roboczych i wysyłaja program lub klucz emailem a aplikacja z netu. Mam różne programy do grafiki, foto, skanerów itp. Nie było problemu. Polecam.

Złączono Posta : 28.03.2007 (Sro) 0:09

Pracują od 9.00 do 16.00

Serdecznie witam Kemada -

Dziękuję za szybką i rzeczową odpowiedź. Na pewno skorzystam!. Jutro będę dzwonić.

Jestem wdzięczny za polecenie tej firmy, dobrze znać jakość wykonywanych usług. Na pewno także będę korzystać z tej firmy przy zakupach programów płatnych.

Mam Photo Impacta 5, który zakupiłem z tabletem, - to świetnie dobrany komplet do wykonywania prac graficznych i można na tablecie wykonywać wiele niewiarygodnych prac, ale dużo tu zależy od inwencji użytkownika.

Photo Impacta XL-a, mam wersję testową, jest to bardzo profesjonalny program graficzny i jeśli już zapozna się z większością funkcji, to żal się z nim rozstać, jest świetny!. Czas mi się kończy, więc szukam możliwości zakupu aby mieć go pod ręką.

Forma testowa programów płatnych daje obraz działania i możliwości, a także akceptacji jego wersji i co tu ukrywać zachęty do zakupu.

Dziękuję za wszystko i serdecznie pozdrawiam

TED.

Szczerze mowiac to firma Promise liczy sobie sporo za stosunkowo stary program. Za granica za ta cene kupilem caly pakiet multimedialny, w ktorym bylo chyba siedem programow Ulead lacznie z Photo Impact XL.

Serdecznie witam Aro 1978 -

Jeśli piszesz sporo to podaj cenę tegoż programu, chciałbym być zorientowanym co do ceny.

Serdecznie pozdrawiam

TED.

Tak jak juz napisalem kupilem caly pakiet Ulead, w ktorym znajdowaly sie min: Ulead Video Studio 7, Photo Impact XL, Cool 360, Cool 3D Production Studio i inne za bodajze 17 Euro.

Złączono Posta : 28.03.2007 (Sro) 1:29

To jest dokladnie ten pakiet ktory posiadam: http://www.amazon.de/o/ASIN/3828784143/028-8035742-0674106?SubscriptionId=07FD2N1EK9CR0F9JKKG2 ale poluje na ten: http://www.amazon.de/bhv-Software-GmbH-Co-KG/dp/3828784747/ref=pd_sbs_sw_1/028-8035742-0674106

Witam ponownie -

Nie orientuję się ile teraz stoi Euro, jeśli masz informację o przeliczniku, podaj w przybliżeniu - 17 Euro = ? zł.

TED.

Wedlug NBP 1Euro=3,8718PLN a wiec 17Euro to jakies 66PLN.

Drogi kolego -

Serdecznie dziękuję za przekazanie mi potrzebnych informacji. Niemniej jednak taki program jak Photo Impact XL Professional - wart jest tej ceny!.

Sprawdzałem w internecie jemu podobne funkcyjnie programy graficzne, ich ceny wahają się od 100 zł. do około 300, 450 zł.

Natomiast znam ten program i mogę powiedzieć bez przesady, wart jest ceny nawet 100.zł. To co idzie na nim wykonać, to mogą pozazdrościć profesjonalne programy w “górnych półek”, za dużo większe pieniądze.

Cały sekret tkwi nie w samym programie a w umiejętnościach wykorzystania jego całych zasobów technicznych. To ocean możliwości do skomplikowanych działań graficznych.

Jako prosty, ale bardzo skuteczny program graficzny - to systemowy Paint.

Niedoceniany przez użytkowników, ale jeśli pozna się jego możliwości i mechanizmy tworzenia bezstratnych formatów - jest jednym z podztawowych programów jaki bardzo często używam, choć mam o wiele bardziej rozbudowane edytory graficzne.

Dziękuję za wszystko i serdecznie pozdrawiam

TED.

Rowniez pozdrawiam i zycze sukcesow przy “wykorzystywaniu zasobow technicznych” programu Photo Impact XL.

PS. Ja takze uwazam ze to bardzo dobry program.

Złączono Posta : 28.03.2007 (Sro) 2:23

Apropos Painta to jeszcze maly filmik-ciekawostka:

Drogi kolego -

Dziękuję za miłe słowa oraz link do filmików. Tego jeszcze nie widziałem.

I sam widzisz, że cała istota rzeczy nie tkwi w programie ale w umiejętnościach wykorzystania jego zasobów.

Te filmiki odkryły dalsze tajemnice Paint-a, i warto się temu przyjrzeć dokładniej. Tak jest z dobrymi programami graficznymi, warto nawet zapłacić o wiele więcej gdyż zasługują na to.

Dziękuję za wszystko i serdecznie pozdrawiam

Trzymaj sie ciepło

TED.