Program jak Icon Packager

Poszukuje programu, dzięki któremu będę mógł korzystać z ikon, które otwiera Icon Packager

Wersja trial tego programu mi się skączyła…

Czyli chcesz aby ten program również mógł podmieniać ikony jak robi to Icon Packager :?:

Jeśli tak proponuje zjarzeć tu

:arrow: http://www.forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=85162

Dodatek stylista w programie tuneup.

Ja wiem, ale np chciałem zainstalować ikony visity, ale je da sie tylko otworzyć w iconpackager, bo maja rozszerzenie xxx.iconpackage

Merxor bo one są spakowane rozpakuj je programem IZArc 3.4.1.6 ja takiego używam i on moim zdaniem jest najlepszy rozpakowuje tyle typów plików że hoho. Jak rozpakujesz będziesz miął normalne ikony w formacie xxx.ico. Myślę, że pomogłme.

PS: Czy można zmienić za 1 razem wszystkie ikonki w takich katalogach jak np. Program Files. Gry i żeby w środku tez były inne za 1 razem w programie TuneUp??

arlid nie bardzo rozumiem…

W programie tuneup - dodatek stylista, dajesz menu elementy systemu, pakiet ikon, instalujesz jakąs paczuszkę i wszystkie ikony w systemie się zmieniają (prawie). Potem ewentualnie można jeszcze ręcznie je zmieniać

ten program otwira zawartość rar .itp … a mi trzeba cos innego

Merxor klik PPM=>Otwórz=>z listy wybierasz IZArc Archiwer=> Ok i Ci się powinno otworzyć a w środku będziesz mieć pliki *.ico.

A skąd można pobrać ten dodatek??

Mógłbym prośić o link??

Jest to jedna z opcji programu tuneup.

Najnowsza wersja styler 2 na razie nie jest możliwa do pobrania oddzielnie, ale w niedalekiej przyszłości pewnie tak.