Program konwertuje tylko fragment mp4


(Nauka Polski) #1

Mam następujący problem. Konwertuję programem Total Video Converter film z MP4 do AVi, ale finalny wynik jest taki, że mam połowę filmu. Nijak nie chce przekonwertować całości. Poradźcie.


(Kamil321) #2

Przekonwertuj w eRightSoft SUPER ©.


(Mrylec) #3

Odradzam ci ten program który podał Kamil321 , jest dobry, ale nie wszystkie jego wersje. Najnowsza wersja u mnie powodowała zamykanie się explorera. i w Dodatku miałem problem z "DEP" ( zapobieganie wykonywaniu danych)

viewtopic.php?t=20796&highlight=mp4+avi

viewtopic.php?t=34902&highlight=mp4+avi

Zajrzyj.


(Kamil321) #4

U mnie na viście 64 wszystko w najlepszym porządku, zawsze najnowsza wersja. Przekonwertowałem już setki filmów. Jeśli masz jakieś problemy z explorerem to daj logi z HT i CF w dziale bezpieczeństwo... Oczywiście trzeba ściągnąć konwerter z http://www.erightsoft.com/SUPER.html - na innych stronach przeważnie są zawirusowane lub uszkodzone wersje.


(Mrylec) #5

Kiedyś miałem taki problem, ale nie obeszło się bez formata... Teraz nie mam, ale od razu ostrzegam, nigdy nic nie wiadomo... Wiem że ten program jest bardzo dobry, bo kiedyś z niego korzystałem ,ale ze starszych wersji i wszystko było ok! Ale jak już mówiłem, różnie to bywa :stuck_out_tongue:


(Chillout) #6

Zobacz Any Video Converter : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... rter+2.5.6