Program który oddziela w plikach audio muzyke od słów

Poszukuje programu który oddziela w mp3(lub innych plikach audio) muzyke od słów i tworzy instrumental o ile takie cos jest możliwe. lub jezeli ktos cokolwiek wie np czy jest jakas stronka z instrumentalami. cokolwiek. z góry dzieki za pomoc!

Wpisz w szukajke vocal or vokal or wokal or wocal ==> multum wyników

NIE trudź się- jest to nie możliwe - co by Ci kto nie wciskał.

Jest to możliwe.

Jednak efekty nie są zbyt zadowalające. Daje się zauważyć znaczny spadek na jakości utworu.

moze i w filmach jest to mozliwe (moze nawet i w specjalistycznych programach w CIA :slight_smile: ), ale w praktyce dzwieki beda niewyrazne. mozesz cos takiego zrobic w programie cool edit pro 2 uzywajac opcji “vocal cut”, ale efekty beda marne

mało powiedziane:) taki utwor po przerobce nadaje sie tylko do sluchania w samotnosci. ja bym czegos takiego komus nie puscil:)

To po co napijać 6195-ty post?? Jasne, że jest to niemozliwe!!

Nie rozumiem?

Coś kręcisz…

Skorzystaj z tej szukajki a dostaniesz śliczną listę programów dzięki któym można oddzielić muzykę od słów.

Tylko iż taki utwór traci na jakości.

Ale bynajmiej sama operacja jest możliwa i nie ma żadnych problemów!

Mniejsza z postami - a podałes jakis konkretny link??

niestety z punktu fizycznego nie jest możliwa.

Takie obracanie… Tematu wokół wypowiedzi. Nie znasz się to nie mów za duzo.

Jak dla mnie tyle wystarczy.

Zbiór wielu linków do tematów podał ford tutaj myszak tutaj, adpawl tutaj i jeszcze ja kiedyś ale nie mogę tego teraz znaleźć.

Jest możliwa.

Sam się nie znasz a prawisz farmazony.

Jest masa takich programów :evil: Sam się nie znasz a piszesz farmazony i wprowadzasz w błąd.

Choćby MEDA_MP3_Splitter_v1.2.5, cooledit pro, z tego co podawali inni użytkownicy mają takie opcje również audacity i rzeźnik.

Są to po prostu najzwyklejsze programy do zabawy dzięki którym możemy zrobić własne karaoke.

Sam już nie raz się bawiłem programami i operacja jest możliwa.

Pozostaje tylko kwestia jakości utworu końcowego.

Więc przestań wreszcie pleść te brednie :evil:

Niestety się znam, bo jestem muzykiem, matematykiem, fizykiem i informatykiem.

Oki nie bedę - temat skończony - moja wina.