Program który oddziela w plikach audio muzyke od słów

(Pawel32159) #1

Poszukuje programu który oddziela w mp3(lub innych plikach audio) muzyke od słów i tworzy instrumental o ile takie cos jest możliwe. lub jezeli ktos cokolwiek wie np czy jest jakas stronka z instrumentalami. cokolwiek. z góry dzieki za pomoc!

(aju) #2

Wpisz w szukajke vocal or vokal or wokal or wocal ==> multum wyników

(Rkizeweter) #3

NIE trudź się- jest to nie możliwe - co by Ci kto nie wciskał.

(aju) #4

Jest to możliwe.

Jednak efekty nie są zbyt zadowalające. Daje się zauważyć znaczny spadek na jakości utworu.

(Maciek25 1977) #5

moze i w filmach jest to mozliwe (moze nawet i w specjalistycznych programach w CIA :slight_smile: ), ale w praktyce dzwieki beda niewyrazne. mozesz cos takiego zrobic w programie cool edit pro 2 uzywajac opcji "vocal cut", ale efekty beda marne

mało powiedziane:) taki utwor po przerobce nadaje sie tylko do sluchania w samotnosci. ja bym czegos takiego komus nie puscil:)

(Rkizeweter) #6

To po co napijać 6195-ty post?? Jasne,, że jest to niemozliwe!!

(aju) #7

Nie rozumiem?

Coś kręcisz...

Skorzystaj z tej szukajki a dostaniesz śliczną listę programów dzięki któym można oddzielić muzykę od słów.

Tylko iż taki utwór traci na jakości.

Ale bynajmiej sama operacja jest możliwa i nie ma żadnych problemów!

(Rkizeweter) #8

Mniejsza z postami - a podałes jakis konkretny link??

niestety z punktu fizycznego nie jest możliwa.

Takie obracanie... Tematu wokół wypowiedzi. Nie znasz się to nie mów za duzo.

(aju) #9

Jak dla mnie tyle wystarczy.

Zbiór wielu linków do tematów podał ford tutaj myszak tutaj, adpawl tutaj i jeszcze ja kiedyś ale nie mogę tego teraz znaleźć.

Jest możliwa.

Sam się nie znasz a prawisz farmazony.

Jest masa takich programów :evil: Sam się nie znasz a piszesz farmazony i wprowadzasz w błąd.

Choćby MEDA_MP3_Splitter_v1.2.5, cooledit pro, z tego co podawali inni użytkownicy mają takie opcje również audacity i rzeźnik.

Są to po prostu najzwyklejsze programy do zabawy dzięki którym możemy zrobić własne karaoke.

Sam już nie raz się bawiłem programami i operacja jest możliwa.

Pozostaje tylko kwestia jakości utworu końcowego.

Więc przestań wreszcie pleść te brednie :evil:

(Rkizeweter) #10

Niestety się znam, bo jestem muzykiem, matematykiem, fizykiem i informatykiem.

Oki nie bedę - temat skończony - moja wina.