Program który ustawiałby próg głośności w filmach

(KangooS) #1

Poszukuję programu który w momencie zbyt głośnego dźwięku ustawiał limit głośności na tym samym poziomie jak dźwięk z dalszej, cichszej części filmu, a w momencie zbyt cichego dźwięku trochę go podkręcał. Istnieje taki programik? Szukałem pół godziny i niestety nic takiego nie znalazłem, dlatego pytam :wink:

(rgabrysiak) #2

Proszę skorzystać z przycisku Edytuj a następnie dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza. 

(Cedar) #3

Poszukaj w ustawieniach karty dźwiękowej, systemowych ustawieniach urządzenia do odtwarzania i ustawieniach odtwarzacza video opcji “normalizacja” i/lub wyrównanie głośności"

(KangooS) #4

Tego słowa mi brakowało – “Normalizacja”. Zawsze gdy szukałem programu który spełniałby opisaną przeze mnie funkcję wpisywałem “Limiter” i nic nie znajdowałem. Teraz wpisałem normalizacja i jak się okazało taką funkcję ma mój odtwarzacz VLC Player, więc ją załączyłem :D. Wprawdzie w ustawieniach windowsa nic takiego nie znalazłem ale problem rozwiązany, dzięki! :slight_smile:

(Cedar) #5

Prawy klawisz myszki na “głośniczku” od systemowej regulacji głośności - Urządzenia do odtwarzania - podświetl Urządzenie domyślne - Właściwości - Rozszerzenia  i tam będzie to czego szukasz.

(KangooS) #6

To już wcześniej znalazłem ale stwierdziłem, że to nie ta opcja, w ogóle lepiej żebym miał tą funkcję włączoną tylko przy filmach bo tak mi nie potrzebna, ale może i to wytestuje :wink:

http://imgur.com/3ggeoYm