Program Kuby W

jednak sa ludzie ktorzy go lubia i cenią , nie jeden z zyjacych w tym kraju chcialby byc tak inteligentny jak on ! on to robi pod publike fakt , za to mu placa . sam chetnie chcialbym mniec taka fuche !

tylko pozazdroscic :stuck_out_tongue:

Czy to znaczy , że za pieniądze zrobiłbyś z siebie … :?

Pytanie dotyczyło zupełnie innej sprawy - a Twój post :x

Odszedł w niebyt jako OT

on tylko mówi prawdę i to co było na realu a to że od siebie dodaje to co uważasz za nieodpowiednie to jego sprawa przeciez nie musisz tego ogladać jak coś mnie nie interesuje to tego nie ogladam :slight_smile: a w dodatku obrabia to w żart nie mówi nic wyssanego z palca i wogóle a wracając do tematu to będzie gdzieś tak, około nie wiem ile :smiley: pozdrawiam

Ja tam lubie oglądać jak Kuba robi z siebie głupka, czasami wychodzi mu to nawet śmiesznie :wink:

najgorsze jest to, że facet jest idiotą + pokazują go co tydzień w TV + płacą mu za to…

ja go nie oglądam bo mnie drażni :twisted: szkoda mi go w sumie… musiał mieć w dzieciństwie niezłą traumę, że teraz jest taki żałosny… :cry:

Tylko co to ma do tematu topica ??

Jak masz problemy w tym stylu to napisz do Małej Miss pewnie tam prędziej udzielą Ci sensownej porady.

OT kasacja

Ja też nie wiem za co go ludzie lubią- przecież robi on z siebie błazna na antenie. Ja nie przepadam za nim, ale wiem że są tacy którzy go lubią, i niech sobie go lubią a ja dalej bede się przyglądał z daleka na jego dziwne zachowanie

a na dodatek jak trafi na kogos bardziej inteligentnego, blyskotliwego, wygadanego niz on sam jest to chowa ogon i szybko zmienia temat :stuck_out_tongue: ale sam czasami popatrze jak z siebie robi de…a :lol: 3ba sie posmiac :smiley:

TEn program jest “denny” jak sam Kuba W

Krople na żołądek + kieliszeczek spirytusu powinien go przepchać! :smiley:

mi sie wydaje ze po 100 odcinkach bedzie 200gosci bo w jego programie wystepuje zawsze 2 gosci :wink:

Nic nie jest wieczne, tym bardziej ten program, więc kiedyś się skończy.

Zresztą teraz będzie 4 edycja Idola + jego show + Mucha, czy on to wytrzyma (same kości) ? :smiley:

Jaka mucha??

Anna Mucha, partnerka życiowa Jakuba W. :smiley:

To co ona będzie w jurry??

:o o rany… :?

kerimus się zastanawia czy wątły Kubuś W. podoła tylu zadaniom :!: nigdzie nie widzę żeby napisał o Ani Mucha w jury Idiola… :stuck_out_tongue:

Mlodziezy gorzałkę proponujesz! !!

Chociaz wolałabym się upić niż ogladać tego stwora.

No toś porównała :shock:

A kto by nie wolał ?? :twisted: :smiley: :lol:

JOKE

ludzie !!

pokoj ludziom dobrej woli :wink: