Program lagujący

Witam, poszukuje programu, dzięki któremu mógłbym zlagować swój internet na pare sekund ( 1-5 ).

Posiada tutaj ktoś taki program lub wie skąd go wziąć ?

do czego potrzebujesz, moze w ustawieniach QoS to zrobisz?

Szukam programu, gdzie np., pod przyciskiem “o” zlaguje/zablokuje internet na te max 5 sekund. Potrzebuje do metina.

 

MroczneCzasy, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Szukam czegoś podobnego do “lagsta” lub " lag switch" tylko, ze te co ja wymienilem to po 1 dniu wygasaja.

Jak masz 2 komputer. Wyślij coś po lanie na niego.

Najlepsze efekty są jeśli posiadasz tani router i pliki kopiują się przez wifi.

 

U mnie to działa. Jeśli chce aby ktoś nie miał w domu neta.

Potrzebuje to w innym celu.

Ekhm…

A może po prostu jeden z osławionych “network stresserów”?

Puszczasz ddosa na sieć domową, do jej “powalenia” wystarczy byle stresser i już…

Kiedyś używałem czegoś takiego do duplikacji itemów na serwerze StarGate w Diablo 2, działało w 100%.

Stare dzieje, to będzie jakieś 15 lat.

Szkoda że na tamten czas nie było Widescreen Moda - to zacne udogodnienie zdecydowanie poprawiło by efektywność rozgrywek pvp & tvt.

Potrzebuje mniej wiecej czegos takiego co opisał Battlegrim, program ktory zlaguje mi metina na max 5 sekund, abym mogl bugowac…