Program mierzący czas spedzony przy komputerze


(Kwalczak) #1

Witam, czy zna ktoś jakiś fajny program który mierzy czas jaki spędziło się przy komputerze?? Tzn. zlicza po prostu jak długo mieliśmy włączony komputer, kiedyś coś znalazłem ale liczył mi nawet gdy komputer był za hibernowany więc odpada, a nic sensownego więcej nie mogłem znaleźć, może ktoś coś zna??


(tomekkk1) #2

A po co Ci do tego jakiś kolejny program na komputerze? Otwórz "podgląd zdarzeń" - tam będzie wszystko. Użyj wujka Google jak uruchomić podgląd zdarzeń.


(floyd) #3

Pomiar czasu pracy przy komputerze


(fantomi) #4

Na winXp XP Time Guard http://www.ecomiody.pl


(22ewa1) #5

jeżeli używasz przeglądarki internetowej też sprawdzisz kiedy był włączany komp. wejść do historii i sprawdzisz co o której


(Frog) #6

OT - kosz.


(Dlabf6) #7

Oprócz tego ten jeszcze zrobi statystyki co kiedy miałeś włączone Process Sandglass


(Kojot9000) #8

kalendarz XP ma możliwość sprawdzenia według dni, miesięcy czasu spędzonego przed komputerem, można nawet sprawdzić ile myszą km. przejechało się w określonym czasie. Szkoda że brakuje funkcji ostrzegania, że przekroczyło się określoną ilość czasu przed kompem.


(Bogdan_G) #9

Wypróbuj takie małe portable. Z podanej stronki pobierasz spolszczenie (na dole stronki) i program ciut wyżej. Wypakowujesz choćby na pulpicie. Zawartość spolszczenia kopiujesz i wklejasz do folderu z programikiem. Uruchamiasz i będzie Ci podawał, ile trwało uruchomienie. TurnedOnTimesView:

http://translate.googleusercontent.com/ ... oFZzXynKgQ