Program na dogranie zamkniętego CD

Poszukuję programu na dogranie płyty CD np.z danymi którą przez przypadek zamnołem. Słyszałem że jest coś takiego.

nie pytam o CD-RW tylko o zwykłą CD-R :cry: :cry:

jeśli nero, alcohol i inne programy do nagrywania nie mają takiej funkcjii to chyba znaczy, że się nie da, ja się z takim czymś nie spotkałem

Ja kiedyś zrobiłem coś takiego dzięki Nero :slight_smile:

to powiedz jak i w jakiej wersjii nero

Wersji niestety nie pamiętam.

A jak to zrobiłem?

Przeciągnąłem na lewo (ISO1) dane, które chciałem dograć i kiedy wyskoczył komunikat o płytę to ją włożyłem (płyta była z danymi).

Nie wiem jak to się stało, ale na pewno mi wyszło…

Na pewno płytka nie była zamknięta i dlatego się udało :stuck_out_tongue:

Morgen nie praw farmazonów 8)

Umieszczenie znacznika lead-out (znacznik zamykający) jest równoznaczne z tym że kolejne sesje nie mogą być dołączone !!

corni żal Ci 50 gr na czystą CD w celu wykonania nowej kompilacji :?

Fiesta Dębica tu JAsło… To nie oto biega że żal mi 40czy50gr. na płytke. Tylko że są nieraz dane które pasowałoby zgromadzić na jednym krążku i od cała filozofia do tego potrzebóje programiku…

Wiem że coś takiego jest bo kumpel miał tylko że musiał formatować kompa i wywaliło. A nazwy ni ciu…la niepamięta.

Gdy płytki były w cenie to tym programem goście obracali . A tera kiedy Płytka kosztóje 45gr. kto by sobie głowe zawracał.

A MNIE BY SIę WłAśNIE PRZYDAł DO SEGREGOWANIA ARCHIWóW MAGAZYNOWYCH… Pozdrawiam i jakby co to czekam na cokolwiek. Bo szukam i nic nieznalazłem.

corni zapisu dokonujesz na płycie jednokrotnego zapisu w trybie multisesji, jeżeli chcesz zamknąć płytę zaznaczasz zamknij płytę i wówczas prgram nagrywający zamieszcza na płycie znacznik

Jak sobie wyobrażasz fizyzne usunięcie takiego znacznika z płyty jednokrotnego zapisu :?

Odbieraj to raczej na zasadzie plotki

Możliwe jest otwarcie zamkniętej sesji ale nie zamkniętego nośnika :!:

zapomnij.

Jeżeli podczas nagrywania nie zaznaczyłeś “pozwól na późniejsze dodanie plików” to lepiej kup od razu nowa płytę

A więc. SERDECZNE DZIĘKI za odpowiedź. Na to wychodzi że kumpel musiał mi to pokazywać na niezamkniętym nośniku , a chwalił się że ma takie cudo.

Z góry podziękował i Miłego Końca Wkacji życze WSZYSTKIM.

CORNI---- :oops: :wink:

Zamknięcie płyty = brak możliwości dogrania do niej danych.

OT cała filozofia:

Kopiujesz w takim razie dane na dysk z tej płyty, dorzucasz pliki które chcesz dograć i wypalasz całość na nowej płycie.

Nic innego nie zrobisz.

I nie zamykaj tej sesji :stuck_out_tongue: