Program nagrywający pulpit i dźwięk z głośników

Witam!

Mam pewne pytanie.Poszukuję programu typu fraps który nagrywa akcję pulpitu ale oprócz samego obrazu nagrywa też dźwięk z głośników czyli chodzi mi o to , że jak podczas nagrywania pulpitu włączę sobie jakąś piosenkę to owy program mi ją nagra i jak potem odtworzę nagranie to piosenka będzie też w tym filmiku.pozdrawiam :wink:

Np. Camtasia Studio

Dziękuję bardzo za odpowiedź a jak ściągnę i zainstaluje to dam znać czy działa :wink:

Dodane 16.05.2011 (Pn) 16:06

Niestety program który mi poleciłeś nie nie odtwarza dźwięku który puściłem podczas nagrywania filmiku.proszę o inne propozycję.Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Upewnij się,że masz włączone audio.CamtasiaStudio rejestruje dźwięk z głosników.

Działa, sprawdziłem

Jakiej wersji używasz? podczas włączania nagrywania powoiino być

Audio: On

i we wlaściwościach " Record system Audio"

Hej,

W ustawieniach miksera audio panelu sterowania lub w ustawieniach Menadżera dźwięku (w zależności od tego, jaką kartę dźwiękową posiadasz i jakie sterowniki masz do niej zainstalowane) masz ustawione jako źródło nagrywania Miks Stereo bądź What You Hear (dla kart Creative’a)?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Działa po prostu miałem wersję 6 a nagrywa się 7 wielkie podziękowania dla mrozka 44 z fatygę :wink: