Program nie jest prawidlowa aplikacja systemu windows 32

Witam,

problem uruchomieniem aplikacji na kompie z Windows 7x64sp1 dot. http://downloadcdn.betterinstaller.com/ … ckRoot.exe.

Nie idzie uruchomić z powodu komunikatu: program nie jest prawidlowa aplikacja systemu Windows 32, po czym exe znika z komputera, wyłączyłem wszystkie programy do ochrony, działające w tle , przeglądarkę itp.- wszystko co działało i …nic , dalej to samo, komputer jest czysty, wirusów nie ma , w miarę czysto, wszystko działa w miarę jak powinno ( są małe problemy, ale to inny temat).

Przed instalacja nowego AV uruchomiłem program i cholerstwo zaskoczyło od razu do działania, a teraz ni … . Więc jak to ruszyć ?

Win7x64sp1pl

Kas Pure 2.0

EAM7

ASCAV 5.6

-…kiedyś u mnie pomogło uaktualnienie direx i Microsoft Visual,…ale…

No i nad czym się tu zastanawiać? Tnij ten nowy AV i będzie działało.

Direct X 11 więc aktualny, Microsoft Visual nie mam, reinstalacja AV a w trakcie uruchomienie programu- słabo to wyglada -jakies propozycje ?

O to bardzo skomplikowane. Program działał podczas instalacji AV. Tak? Znaczy, że formalnie AV jeszcze nie był zainstalowany i nie działał w systemie. Teraz program nie działa, a AV funkcjonuje w systemie. Znaczy, że głównym podejrzanym jest obecność funkcjonującego AV w systemie.

Dla testów sprawdzenia odinstaluj antywirusa. Po czym sprawdź, czy program działa. Wykluczysz/potwierdzisz, że powodem kłopotów jest antywirus. To wszystko.

Jeśli potwierdzi się, że za anomalie odpowiada AV, to będzie wiadomo, że trzeba szukać w jego ustawieniach.

I nie, nie namawiam cię do każdorazowego przeinstalowania AV, gdy będziesz chciał uruchomić program :o #-o :smiley: :shock: poszukuję tylko winnego niedziałania.