Program NVIDIA Settings przestał działać

(Pryziu) #1

Witam,

Mam problem ze sterownikami od karty graficznej. Gdy włączam komputer, jest tylko czarny ekran i kursor na środku(nie miga), a po chwili wyskakuje błąd jak w tytule.

Próbowałem zainstalować sterowniki z płyty, ale nie wykrywało odpowiedniej wersji visty (?!). Na szczęście miałem na dysku zapasowe sterowniki i te już się instalują, owszem, ale po instalacji dalej jest to samo. W okienku personalizacja nie wykrywa mi żadnej karty graficznej, tzn. sterowniki się nie instalują. W menedżerze urządzeń natomiast wykrywa moją kartę (GeForce 9500 GT), tak samo przy włączaniu komputera. Tryb awaryjny, uwaga, działa. Niestety nie mogę w nim nic pobierać z sieci.

Próbowałem już reinstalacji karty, ręcznej reinstalacji sterowników, usuwania wpisów w rejestrze... Za każdym razem to samo. Nie chciałbym się uciekać do formatu, bo mam tylko jedną partycję... Skoro tryb awaryjny działa, to mam nadzieję, że jest jeszcze szansa na odratowanie.

Czy ktoś mógłby mi pomóc?

Jeśli chodzi o BIOS, kompletnie jestem zielony, więc wszelkie porady dotyczące go prosiłbym o opisywanie szczegółowe. :slight_smile:

Mój system: Windows Vista 32-bit

(adam9870) #2

http://www.fixitpc.pl/topic/1234-repera ... ty-danych/

(Pryziu) #3

Nie da rady, mam tylko dysk Recovery.

Dodam, że ostatnia dobra konfiguracja też nie działa.

-- Dodane 18.09.2012 (Wt) 14:09 --

Pomoże ktoś?