Program Odkurzacz

CZy ktoś może korzysta z programu do zwalniania miejsca na dysku jakim jest odkurzacz, nie wiem czy będzie dobrze się sprawował a chce zainstalować. :mrgreen:

Ja go mam, dobrze się sprawuje, ale słyszałem opinie że czasami może coś uszkodzić.

Arek F. , ale tylko wtedy jak ktoś usuwa co popadnie. :?

Ja polecam program CCleaner. Jest bezpieczny i czyści też rejestr z niepotrzebnego syfu.

dość długo używam już odkurzacza, ponad poł roku będzie - nigdy nie miałem przez niego problemów

Też

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

jackye

Chcąc poznać program i ewentualne kłopoty związane z jego użytkowaniem polecam FAQ orazForumna stronie producenta - franmo

Osobiście, użytkując program, też nie mam specjalnych problemów - ale te, jak wynika z podanych wyżej linków mają miejsce…

Odkurzacz usuwając pliki-śmieci tworzy kopie bezpieczeństwa, w razie problemów można je przywrócić, jednak korzystając z funkcji szybkiego czyszczenia - kopii nie zostawia…Są poziomy kwalifikowania plików do usunięcia-najbezpieczniej jest wybrać ten właśnie najbezpieczniejszy…

Pozdrawiam

ja też go używam ale z listy wyboru plików do usunięcia co najmniej połowa nie nadaje się do usunięcia ponieważ to pliki programowe potrzebne do poprawnego działania programów. Jeśli nie masz zielonego pojęcia to zainstaluj CCleaner

a macie stronę tego odkurzacza

to sobie go sciągne

http://www.franmo.ovh.org/

jackye od dłuższego czasu używam Odkurzacza i narazie nic sie nie stało. Nie mam żadnych problemów. Ale czyszczę tyko partycję systemową. Bo ponoć może usunąć przypadkiem coś z gier, więc uważaj. :slight_smile:

Czy ccleaner jest bezpieczniejszy?? Odkurzacz ostatnio posypał mi FireFoxa 2.0 - szybkie czyszczenie które nie robi kopii zapasowych i musiałem pełne odinstalowanie i ponowną instalkę liska robić.

a pewnie, że jest. CCleaner usuwa tempy i podobne a Odkurzacz wszystko co popadnie (jak to odkurzacz) :mrgreen:

W Odkurzaczu możesz sobie ustawić tryb bezpieczeństwa :wink: Wtedy nie musisz sie martwic ale zwalnia mniej miejsca

A można wiedzieć gdzie :?:

Wybór trybu - czwarta ikonka od lewej na górze i tam masz tryby skoanowania

Potwierdzam i ze wstydem przyznaję, że raz “z zamkniętymi oczami” załatwiłem tym programikiem coś czego nie powinienem usuwać :stuck_out_tongue:

Ale poza tym bardzo sympatyczny sofcik i od czasu do czasu go używam :slight_smile:

Mi tam Odkurzacz na zaawansowanym poziomie wyszukimania śmieci jeszcze nic nie uszkodził, ale trzeba uważać i pooglądać te pliki, które się usuwa. :wink:

Brrr… - jedyny problem z tym programem, który ja mam to, to, że mi aktualizacji nie znajduje już od ponad 2-3 miesięcy i muszę je pobierać ze strony Odkurzacza i rozpakowywać w tym folderze do tego (folder chyba nazywa się ‘Filtry’).

no ja sobie chyba tez go zainstaluje bo widze ze sie dobrze sprawuje…