Program Outpost Firewall 4 pro

Witam prosze o pomoc czy warto wgrać program firewalle Outpost Firewall4 pro który jest darmowy w Komputer Swiat bedzie blokowal mi internet i inne programy do ściągania

Z tego co wiem i mi się wydaje (nie mam pewności) to żeby w pełni korzystac z tego firewalla Outpost trzeba kupować kolejne numery KŚ przez rok. W każdym podają nowy numer serycjny - nie wiem możesz jeszcze sprawdzić, nie daje głowy, ale chyba tak jest.

Ja testuje Comodo Pro (jest za free). W testach wygrał, a nawet ostatnio na BBC (dokładnie wczoraj w magazynie “Click”) podali, że w testach konsumenckich Comodo wygrał z komercyjnymi. Trzeba wiedzieć tylko jak go skonfigurować.

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=84&id=2164

Pozdrawiam.

mialem Comodo ale blokował mi internet

…na poczatku są drobne problemy, ale jak skonfigurujesz dobrze to wszystko jest git. Dla mnie ważne że to jeden z najlepszych firewalli, jeżeli chodzi o prostote i łatwość obsługi - to ashampoo free, testowałem i nawet sobie jakoś radził. Spróbuj z Comodo jeszcze raz :smiley: (mi blokował neta gdy miałem zablokowany port 53) - w komentarzach masz kilka wskazówek (na końcu). Jak tam chcesz, a co do Outpost to sprawdź w gazecie, bo ja czytając zrozumiałem tak jak to napisałem w poprzednim poście.

Pozdrawiam 8)

krisdym

popraw tytuł

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=980957

dziękuje za podpowiedzi sprubuje jeszcze raz

Proszę zastosuj sie do prośby moderatora