Program p2p płatny

(daniellbn) #1

słyszałem coś o płatnym legalnym programie p2p który mozna kupic np na allegro i pobierać pliki bardzo szybko przez miesiac to znaczy film w około 10 min czy to prawda i jesli tak to jak sie on nazywa

(neo10) #2

wszystkie programy p2p są legalne… nie legalne jest ściąganie za ich pomocą nielegalnych filmów,programów gier itp… ale oprócz tego na p2p jest przecież od groma darmowych legalnych plików…

(P Slesinski) #3

Film będziesz pobierał tak szybko jak pozwala na to twoje łącze internetowe np. jeśli masz internet o prędkości 512Mbps to film będzie Ci się pobierał z maksymalną prędkością 64KB/s więc łatwo sobie obliczyć ile będzie sie pobierał film o wielkości 700MB: (700*1000)/64 = 10937,5s ------> 10937,5/3600 = 3,038h = 3h 2m 34s więc żebyś film pobrał w 10 minut potrzebujesz łącza o prędkości około 10000Mbps lub 1,25MB/s.Żaden program tego nie przyśpieszy.pozdrawiam.

(daniellbn) #4

mnie interesuje ten płatny a pobieranie jest legalne tylko udostępnianie plików jest nielegalne i ich sprzedaż no i nie można mieć ich w bibliotece programu p2p

W dniu 20.04.2008 , o godzinie 11:56 został dopisany post przez daniellbn

słyszałem ze cos takiego jest i ze mozna to kupic za 20 zł licencja na miesiac nie wiem … wiec pytam

(Poniaatowski) #5

Podaj nazwę tego programu… Może jest on freeware…? Po durgie jest tyle programów p2p, że można je mieć za free, polecam vortal dobreprogramy… Tam trochę tego masz…

(neo10) #6

Tu masz cały dział darmowych legalnych ;]

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=46&filtr=1

W dniu 20.04.2008 , o godzinie 12:57 został dopisany post przez neo10

No niby tak ale p2p działa tak że jak coś się ściąga to i się to udostępnia… dlatego ściąganie przez p2p nielegalnych plików jest tak czy siak nielegalne bo się to udostępnia czy się chce czy się nie chce…

(xeth) #7

chodzi chyba o UseNext

(daniellbn) #8

jeśli sie usunie z biblioteki programu i zablokuje udostępnianie to w jaki sposób … a np Azureus i sciaganie torrentami jest legalne ?? raczej ze azureus to wiem a torrenty