Program p2p płatny

słyszałem coś o płatnym legalnym programie p2p który mozna kupic np na allegro i pobierać pliki bardzo szybko przez miesiac to znaczy film w około 10 min czy to prawda i jesli tak to jak sie on nazywa

wszystkie programy p2p są legalne… nie legalne jest ściąganie za ich pomocą nielegalnych filmów,programów gier itp… ale oprócz tego na p2p jest przecież od groma darmowych legalnych plików…

Film będziesz pobierał tak szybko jak pozwala na to twoje łącze internetowe np. jeśli masz internet o prędkości 512Mbps to film będzie Ci się pobierał z maksymalną prędkością 64KB/s więc łatwo sobie obliczyć ile będzie sie pobierał film o wielkości 700MB: (700*1000)/64 = 10937,5s ------> 10937,5/3600 = 3,038h = 3h 2m 34s więc żebyś film pobrał w 10 minut potrzebujesz łącza o prędkości około 10000Mbps lub 1,25MB/s.Żaden program tego nie przyśpieszy.pozdrawiam.

mnie interesuje ten płatny a pobieranie jest legalne tylko udostępnianie plików jest nielegalne i ich sprzedaż no i nie można mieć ich w bibliotece programu p2p

W dniu 20.04.2008 , o godzinie 11:56 został dopisany post przez daniellbn

słyszałem ze cos takiego jest i ze mozna to kupic za 20 zł licencja na miesiac nie wiem … wiec pytam

Podaj nazwę tego programu… Może jest on freeware…? Po durgie jest tyle programów p2p, że można je mieć za free, polecam vortal dobreprogramy… Tam trochę tego masz…

Tu masz cały dział darmowych legalnych ;]

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=46&filtr=1

W dniu 20.04.2008 , o godzinie 12:57 został dopisany post przez neo10

No niby tak ale p2p działa tak że jak coś się ściąga to i się to udostępnia… dlatego ściąganie przez p2p nielegalnych plików jest tak czy siak nielegalne bo się to udostępnia czy się chce czy się nie chce…

chodzi chyba o UseNext

jeśli sie usunie z biblioteki programu i zablokuje udostępnianie to w jaki sposób … a np Azureus i sciaganie torrentami jest legalne ?? raczej ze azureus to wiem a torrenty