Program piszący tekst z ścieżki filmowej

(Peniazoki) #1

Witam, czy ktoś słyszał o czymś takim jak program piszący tekst z ścieszki filmowej?

Możliwe, że zamarzyło mi się coś co nie istnieje. Próbowałam znaleźć jakąś informację w necie ale z marrnym skutkiem.

Napiszę krótko po co mi to; oglądam w internecie pewien serial który jest po hiszpańsku, rozumiem większość dialogów ale

nie na tyle by przetłumaczyć każde słowo. Pomyślałam o tym by ściągnąć ten film, przewalić przez program, który mi szczyta dialogi.

Przetłumaczyć tekst na polski i podpiąć spowrotem pod film.. no i tu są schodki

1. czy wogóle istnieje coś takiego jak program do pisania tekstu z filmów (w języku hiszpańskim)

2. program do ściągnięcia filmu z netu

3. program do umiesczenia napisów w filmie

Jeśli jestem zbyt dużą marzycielką to wybaczcie:)

(Drobok) #2

Próbowałas skorzystać z tłumacza google ? Przekieruj włącz miks stereo, wyłącz mikrofon i odtwórz film.

(Peniazoki) #3

Hm tego nie próbowałam… dzięki za podpowiedź… spróbuję, a co do pozostałych podpunktów?? :slight_smile:

(Peniazoki) #4

Zgadza się tłumacz google radzi sobie w jakimś stopniu z tłumaczeniem tekstu w języku hiszpańskim :slight_smile: Dzieki! (oczywiście działa to w google chrome)

A jakis program do:

• ściągania filmów

• umieszczania napisów??

(pigers1986) #5

nie wiem czy poniższe zadziała jeśli napisy są wtopione w film!

z tego co mi wiadomo http://www.nikse.dk/subtitleedit/ potrafi rozpoznać co zostało napisane (OCR) a następnie można to przerzucić przez g00gle’a na jezyk ojczysty i wrzucić z powrotem jak zwykłe napisy do filmu.