[ program pocztowy ] OE i alternatywy?

Od pewnego czasu zauwazylem, ze przy uruchamianiu OE bardzo dlugo sie laduje. Zajmuje mu to naprawde bardzo duzo czasu, a moj komputer do najstarszych i najwolniejszych nie nalezy - pozostale aplikacje laduje sie w porownaniu z nim blyskawicznie. Gdzie tkwi blad? Czy powodem tego moze byc zbyt duza ilosc wiadomosci, jakie musi wczytac? Wydaje mi sie, ze jednak nie jest to przyczyna, gdyz w ramach testu usunalem wiekszosc z OE i nic sie nie zmienilo.

Denerwujace jest to na tyle, ze rozwazam zmiane programu pocztowego. W jaki najlepiej sie zaopatrzyc, tzn. jaki jest najlepszy Waszym zdaniem pod wzgledem funckji (zwlaszcza jezeli chodzi o archiwizacje poczty)?? Oczywiscie byloby rewelacyjnie, gdyby byla to wersja typu freewere.

Tematy podobne:

1, 2;

Ja polecam Opere i jej klienta pocztowego o wdziecznej nazwie M2 ;).

Opcja szukaj jest dostepna na tym forum wiec warto sie z nia zapoznac :!:

u mnie te się trochę ładuje! !!

A generalnie, co moze byc przyczyna tak dlugiego ladowania. Po prostu program, jakis czas temu jednak pracowal normalnie i tak bardzo dlugo sie nie ladowal. Czy mozna w jakis sposob to zlikwidowac?

Użyj w Outlook Express opcji Plik - Folder - Kompaktuj Wszystkie Foldery. Może spowoduje szybsze otwieranie programu, tu może leżeć przyczyna.

Pozdrawiam 8)

Niestety kompaktowanie nic nie pomoglo. Reinstalacja programu rowniez nic daje. Utworzenie nowej tozsamosci jest rowniez bezcelowe. Co wiec jest nie tak?? Czy nie pozostaje mi nic innego, jak przesiasc sie na zupelnie inny program do obslugi poczty?

Jest to problem dosc zastanawiajacy, choc nie jestem zaskoczony w koncu to znana wszystkim firma.