Program pocztowy - vista


(rumacz) #1

Poszukuję, darmowego, fajnego programu pocztowego.


(Monczkin) #2

co znaczy fajny?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& ... czty+email

do wyboru do koloru


(rumacz) #3

Zagladałem tam. Jest kilka programó. Musiałbym wszystkie instalować i sprawdzać jak działją. Bardziej oczekuje polecenia konkretnego rozwiązania.


(Pcz 07) #4

Ja ze swojej strony polecam Mozilla Thunderbird. Używam go już długo i powiem ci, że spełnia swoją rolę. Osobiście cenię go za interfejs i prostotę obsługi.


(rumacz) #5

pobrałem ale nie moge zaimportować poczty w formacie outlook to jeden problem. Zakładam jednak, ze problem zniknie jak zainstaluje msoutlook. Tylko po co mi wtedy inny program.

Gerneralnie jednak wystawiam duży minus programowi thinderbird. Przy obsłudze jednego konta jest ok, dramat zaczyna się jak pojawiają się następne konta.

Ciekawe dlaczego smtp nie jest przypisane do konkretmnego konta tylko jest jako niezależna opcja. Przy zmianie konta domyślnego autor programu nie pomyslała ze oprócz odbierania można chciec wysyłać z trego konta. Trzeba więc tez zmienic domyslny smtp. Dalej nie mogę wysłac wiadomości. Może zle wpisałem hasło??? Tylko gdzie ono jest zapisane.... Do d z takim programem