Program pozwalający nagrywać się

Poszukuję programu na licencji freeware/sharware który pozwoli mi nagrywać to co powiem do mikrofonu :stuck_out_tongue: I zapisywać to w formacie MP3. Proszę Was o podanie jakiegoś dobrego programu :]

Taką możliwość oferuje większość programów do tworzenia/obróbki plików audio… Ale ja ze swojej strony polecam All Sound Recorder XP ;).

Rejestrator dźwięku (w Windows) plus jakikolwiek konwerter… Chociaż z drugiej strony rejestrator dźwięków w Windows może nagrywać chyba tylko określony czas…!

Co prawda Audacity jest do obróbki dźwięku, ale tam możesz się nagrać, a przy okazji dodasz jakiś ciekawy efekt!

kilka programów do edycji dzwięku

Audacity powinien być odpowiedni

Dzięki! Wypróbowałem oba programy no ale cóż… All Sond Recorder jest na licencji trial więc podziałam na nim do póki nie skończy się licencja :slight_smile: Audacity zostaje potem :slight_smile: Dzięki jeszcze raz za pomoc :slight_smile:

Witaj,

WavePad, rowniez po zakonczeniu okresu testowego umozliwia zapisanie nagranego materiału w formacie mp3. Mozesz pobrac ze strony http://www.sainty.pl/download.php

Pzdr,