Program propozycja w orange!

mam plan jedna idea 50 (abonament) konczy mi sie umowa i chcialbym sie dowiedziec co komus z was (o takkim abonamencie) zaproponowalo orange w celu przedluzenia umowy, poniewaz nie wiem czy w nim pozostac czy nie zmienic siec.

tak, mnie, tylko sam musisz zadzwonić do propozycji i zapytać się jaką ofertę na przedłużenie umowy maja dla twojego numeru telefou, polecam zostanie przy orange, bo przy przedłużeniu umowy będziesz miał atrakcyjniejsze warunki kozystania z sieci niz teraz :wink:

ps.za ile dni umowa ci się kończy?

umowe zawarlem 22.01.04 a mozna 50 dni przed koncem umowy skorzystac propozycji wiec 2 grudnia bede dzwonil. a jakie tobie warunki orange zaproponowala?

nowy tel

dodatkowo jeszcze mam pakiet rozmowy 50 przez 9 miesięcy za free :wink:

tobie zaproponuja pewnie bezpłatne przejście na ofertę orange, telefon i cosa jeszcze , a umowę pożna przedłużyć na 65 dni wcześniej :wink:

dzwonilem do nich jednak pani uswiadomila mnie ze mozna z propozycji skorzystac 50 dni przed koncem, wiec spytalem sie jej dlaczego wiec oszukuja poniewaz mam przed oczami ostatni magazyn dodawany do faktury i jest tam wyraznie napisane: 2 m-ce przed koncem umowy, no to wtedy pani zaczela sie gubic, :wink:

no ale nie jeszcze kilka pytan: dostales nawet niezla oferte, jaki miales abonament wczesniej przed propozycja (chodzi o kwote) a jaki masz teraz, ile dales za phona i jaki to telefon, umowa jest znowu na 2 lata czy krocej ??

wiesz trzeba sie przygotowac do negocjacji :smiley:

50 zł

jedna idea 50 :wink:

ja 1 zł ale kupowałem c65, jak zbierasz punkty profit to za tela można także dopłacic punktami profit :wink:

pozatym to ty wybierasz sobie telefon jaki chcesz z aktualnego cennika

tak