Program przestał działać - w każdej sytuacji

Witam, mam problem . Po instalacji systemu każdy mój ruch np. uruchomienie zdjęcia ( jak nie za pierwszym to za 5 razem ) pokazuje mi błąd Program przestał działać. Po czym lecą mi wszystkie programy, z których korzystam. post-214233-0-63409900-1421103021_thumb.post-214233-0-58756500-1421103042_thumb.

 

Dzisiaj zauważyłam zmiane. A mianowicie w prawym dolnym paski jak na zdjęciu Ikona sieciowa jest przekreślona na czerwono. A internet mam. Po czym mój skaner wi-fi i przez kabel nie zdołał się połączyć z komputerem.

Dodam ze wszystkie sterowniki stoją na miejscu. Problem występuje każdego razu kiedy instaluje na nowo system.

 

 

Proszę bardzo o pomoc. !.

HD tune zakładka health i error scan pokaż na forum

Skan już sie robi. Jak na razie wszystko na zielono. Czasami rówież pokazuje mi się błąd windows explorer i microsoft. Zrobiłam jeszcze Kontroler plików systemu cmd < sfc/scannow. i wyszło wszystko dobrze.

 

Czy mogłabyś rozwinąć powyższe zdanie?

Jeżeli masz trochę czasu, zainstaluj poniższy program do testowania pamięci. Rozpakuj, w drugim okienku wybierz literę dysku (pendrive), zresetuj komputer i wejdź do ‘boot menu’, program po 15-30 min. poinformuje Cię o wynikach.

http://www.memtest.org/download/5.01/memtest86±5.01.usb.installer.zip