Program.rpt

Przy włączaniu komputera co jakiś czas pojawia mi się coś takiego " czy chcesz zmienić nazwę pliku program.rpt na program2.rpt" pisało też coś jeszcze że jak nie zmienie to jakieś aplikacje mogą przestać działać zawsze zmieniam i mam już 8 takich plików w dysku c. Czy powinienem się tym przejmować?

Podaj log z Combofix

czy to konieczne jestem początkującym użytkownikiem i nie tyle co nie wiem jak to zrobić to boje się to zrobić

Wykonuj dokładnei to co jest napisane a będzie dobrze

W czasie pobierania i skanowania combofixem zamknij wszelkie programy ochronne (Antywirusa, zaporę)

Jeśli boisz się, że to jakiś wirus, to daj logi z HijackThis i Combofix. Możesz usunąć te pliki??

poczekajcie kilka dni ja poprosze kogoś kto się na tym zna sądze że to raczej nie wirus ale sądze że wirusów w kompie też mi nie brakuje jak wyłączyć zapore xp przy używaniu combofixa

czy nikt nigdy nie spotkał się z takim problemem żebym go rozwiązał ot tak?

Jeszcze pytanie po za tematem czy mogę używać skanera on-line gdy mam na kompie innego czy trzeba ten na dysku odinstalować?

możesz używać nie musisz odinstalowywać

:slight_smile:

czy napewno nic się nie stanie bo pisze żeby nie używać dwóch antiwirusów

nic się nie stanie antywirus on-line to nie to samo co dwa antywirusy normalnie zainstalowane

:slight_smile: