Program Sekretnik prosze o pomoc!

Wiatm !!

Czy ktos wie czy program Sekretnik dziala pod XP ???

Probuje ale nie wychodzi nic ???

Andrzej

Pewnie,że działa :wink: http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=59&id=597 Ściągnij wersje z vortalu dobreprogramy i ją sprobuj uruchomić! :smiley:

A mozesz podpowiedziec co i jak ???U mnie nie na XP moge nic zrobic aby np w folderze Moje dokumenty zablokowac jakis folder prze przegladaniem.

Update:

Zainstalowalem z tego linka i jak rozpakowalem a nastepnie zainstalowalem Sekretnik to wyskakuje mi komunikat Blad inicjalizacji modulu ochrony ?

Co to moze byc

Uruchom komputer ponownie. Pewnie w czasie instalacji nie zaznaczyłeś opcji uruchom ponownie :wink:

Ok Sekretnik zainstalowalem juz dziala tylko co mam zrobic aby niektore pliki byly niedostepne niestety u mnie nic nie moge zrobic aby bylo niedostepne.Wykonuje tak jak w programie dodaje Foldery lub pliki , robie dostep zabroniony i nic dalej otwieraja sie ???

Z lewej strony masz przycisk ukryj nacisnij na niego a potem ponizej na przycisk dostep otwarty-powinien on sie zamienic na dostep zabroniony :wink:

Wlasnie tak robie i pomimo ze mam zaznaczone ma czerwona to Folder dalej jest dostepny i mozna go otwierac !!