Program serwisowy do drukarki Canon

(Sternika) #1

Witam!

Posiadam drukarkę Canon i250. Przez 2 lata służyła mi bez zarzutu, ale ostatnio przestała. Z tego co ustaliłem wypełnił się pampers (filcowa wkładka w dolnej części drukarki). Został on już wyprany, ale drukarka nadal nie działa. Z wypowiedzi innych użytkowniów sieci wynika, że potrzebuję programu serwisowego do tego modelu drukarki aby ją odblokować. Na jednym z forów za drobną opłatą (3zł plus vat) otrzymałem taki program, ale przy instalacji wyskakuje komunikat o uszkodzonym pliku. Może właśnie dlatego program ten nie działa. Jeżli ktoś ma takowy program (nie uszkodzony) i może mi go udostępnić będę wdzięczny! :smiley: Mile widziane również inne rozwiązania na uruchomienie mojej drukarki.

Pozdrawiam!

(pysiu) #2

a czy ten program co dostałes ma jakąś nazwe ?

(Sternika) #3

Rozwiązałem problem z drukareczką, o którym pisałem powyżej :mrgreen: Oczywiście z pomocą innych użytkowników sieci :smiley: Na szczęście są tu ludzie chętni do pomocy!! Napiszę o tym rozwiązaniu, bo może ktoś ma podobny problem i skorzysta z tego rozwiązania. Jest to tymczasowe zresetowanie pamięci ilości wydruków i czyni się to następująco:

1. wyłączyć drukarkę z sieci.

2. z wciśniętym przyciskiem zasilania podłączyć ponownie drukarkę do sieci

3. wcisnąć dwukrotnie przycisk podajnika papieru

GOTOWE! !!