Program śledzący procesy i wywołania rejestru - PILNE!

potrzebny mi taki właśnie program, który będzie działał w tle i zapisywał co i jak zostało odpalone, jaka biblioteka użyta, jaki wpis w rejestrze odczytany podczas uruchonmienia dowolnego programu - potrzebuję go, aby przeinstalować kilka programów, które usunąłem nieopatrznie ręcznie, a teraz nie mogę ponownie przeprowadzić instalacji bo instalator “widzi” gdzieś zainstalowany już program

Aby sięz tym uporać proponuję użyć RegCleaner’a tudzież jv16 PowerTools tam jest możliwość usunięcia niepotrzebnych wpisów z rejestru :slight_smile:

Fajnie tylko widzisz - teraz powstaje pytanie, które wpisy?

Bo do rejestru to używam sobie ResplendatRegistrar (moglem pomylic ale jakoś tak).

Ale chodzi mi o program który pokaże jakie wpisy były odczytywane przy uruchomieniu danego programu.

Hmmm… jeśli pamiętasz nazwy programów, które odinstalowałeś to usuniesz je bez problemu :slight_smile:

A na ten temat to może niech się jeszcze ktoś wypowie, bo ja nie znam odpowiedzi :stuck_out_tongue:

:slight_smile:

No niekoniecznie tak jest z tym usuwaniem, bo niektóre programy pozostawiają po sobie poukrywane pliki o dziwnych nazwach i na podstawie ich obecności robią potem takie, a nie inne problemy ;))

Masz do czynienia z fachowcem, ale jednocześnie osobą z postępującą sklerozą - miałem taki program ale nie pamiętam jego nazwy, a ostatni mój HDD jeszcze nie wrócił z serwisu :((

Nie będę zaprzeczał, ale widocznie zawsze miałem szczęście z tym usuwaniem :wink:

Może ktoś jeszcze będzie miał jakiś pomysł ?? :roll:

jako przykład podaję: Norton AV 2005, Kerio (jedno z ostatnich) - faktem jest, że ja się nie fatyguję do Dodaj/Usuń tylko wywalam bo czas to pieniądz :wink: a takie usuwanie pozostawiam innym :slight_smile: poza tym zmieniłem dodatkowo układ partycji na dysku i to mi skomplikowało życie - a reinstalka Win w rachubę raczej nie wchodzi :slight_smile:

znalazłem kilka programów z których do śledzenia rejestru polecam: RegSpy a do śledzenia plików: Alfa File Monitor