Program Splash screen for Avast przestał działać

mam pewien problem …zainstalowałam sobie avast antywirus, gdy prubóję go uruchomić pojawia mi się komunikat taki -program Splash screen for avast przestał działać .co to znaczy? co robić? proszę o pomoc

Próbowałaś odinstalować i zainstalować odnowa?

Ściągnij najnowszą wersję i przeinstaluj avasta.

Na kłopoty z odinstalowaniem zastosuj avast! uninstall utility - http://www.avast.com/eng/avast-uninstall-utility.html

najlepiej ściągnij CCleaner wchodzisz najpier w narzędzia Odinstaluj programy i wybierasz avast klik na uruchom deinstalatory jak ukończy się deinstalacja klikasz w rejestr i klik uruchom zaznaczone problemy

hmm…

są nowe fakty :slight_smile: że tak powiem…

kiedy uruchaniam avast to on dokonuje testu pamięci operacyjnej , i wtedy pojawia się ten komunikat- ‘program splash screen for avast przestał działać’.Kiedy szybko wybiorę na tym okienku powitalnym, czy jak mu tam, opcje ‘zakończ test’, to ten komunikat się nie pojawia i da się uruchomić skaner(ale czy w związku z tym działa on poprawnie tego nie wiem, no nie wiem :? ).w ten sposób udało mnie się dziś uruchomić skanowanie.No i nie wiem teraz czy jest potrzeba odinstalowania i czy jest to poważny problem.Dodam , że ta kulka z literką ‘a’(skaner dostępowy :expressionless: )się kręci, czyli niby działa.

Pytam was mądrzy ludzie czy jednak odinstalowywać tego avasta!, czy jest to poważny problem, który upośledza działanie antywirusa.

Bo nie wiem…

My też nie wiemy… Co szkodzi odinstalowanie i zainstalowanie od nowa? Ściągaj i instaluj śmiało!

Według mnie nie jest to poważny problem, ponieważ nie powinno to przeszkodzić w skanowaniu.

Gdy miałem ten **** (avasta) wyłączyłem to początkowe skanowanie, ponieważ nie jest potrzebne - jeśli jego żałośnie mała baza wirusów coś wykryje podczas testu pamięci, to równie dobrze wykryje to podczas zwyczajnego skanowania. Możesz więc to początkowe skanowanie wyłączyć - pogrzeb w jego żałosnych opcjach, to znajdziesz :slight_smile:

P.S. Wywal avasta i zainstaluj np. avire :slight_smile:

___________________

Daruj sobie określenia wykropkowane - podobne osądy zostaw na rozmówki z kolegami poza forum. :?

Udzielając porad na forum - radzę skupić się na problemie.

Agaton

zielona_jakniewiemco ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

dzięki za wszystkie rady i opinie:)