Program Splash screen for Avast przestał działać

(Hellenaqb) #1

mam pewien problem ...zainstalowałam sobie avast antywirus, gdy prubóję go uruchomić pojawia mi się komunikat taki -program Splash screen for avast przestał działać .co to znaczy? co robić? proszę o pomoc

(Rykendo) #2

Próbowałaś odinstalować i zainstalować odnowa?

(Kolmar) #3

Ściągnij najnowszą wersję i przeinstaluj avasta.

Na kłopoty z odinstalowaniem zastosuj avast! uninstall utility - http://www.avast.com/eng/avast-uninstall-utility.html

(patrx95) #4

najlepiej ściągnij CCleaner wchodzisz najpier w narzędzia Odinstaluj programy i wybierasz avast klik na uruchom deinstalatory jak ukończy się deinstalacja klikasz w rejestr i klik uruchom zaznaczone problemy

(Hellenaqb) #5

hmm..

są nowe fakty :slight_smile: że tak powiem...

kiedy uruchaniam avast to on dokonuje testu pamięci operacyjnej , i wtedy pojawia się ten komunikat- 'program splash screen for avast przestał działać'.Kiedy szybko wybiorę na tym okienku powitalnym, czy jak mu tam, opcje 'zakończ test', to ten komunikat się nie pojawia i da się uruchomić skaner(ale czy w związku z tym działa on poprawnie tego nie wiem, no nie wiem :? ).w ten sposób udało mnie się dziś uruchomić skanowanie.No i nie wiem teraz czy jest potrzeba odinstalowania i czy jest to poważny problem.Dodam , że ta kulka z literką 'a'(skaner dostępowy :expressionless: )się kręci, czyli niby działa.

Pytam was mądrzy ludzie czy jednak odinstalowywać tego avasta!, czy jest to poważny problem, który upośledza działanie antywirusa.

Bo nie wiem...

(Rykendo) #6

My też nie wiemy... Co szkodzi odinstalowanie i zainstalowanie od nowa? Ściągaj i instaluj śmiało!

(Olixxx94) #7

Według mnie nie jest to poważny problem, ponieważ nie powinno to przeszkodzić w skanowaniu.

(Binio21a) #8

Gdy miałem ten **** (avasta) wyłączyłem to początkowe skanowanie, ponieważ nie jest potrzebne - jeśli jego żałośnie mała baza wirusów coś wykryje podczas testu pamięci, to równie dobrze wykryje to podczas zwyczajnego skanowania. Możesz więc to początkowe skanowanie wyłączyć - pogrzeb w jego żałosnych opcjach, to znajdziesz :slight_smile:

P.S. Wywal avasta i zainstaluj np. avire :slight_smile:

Daruj sobie określenia wykropkowane - podobne osądy zostaw na rozmówki z kolegami poza forum. :?

Udzielając porad na forum - radzę skupić się na problemie.

Agaton

(Kaka') #9

zielona_jakniewiemco ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

(Hellenaqb) #10

dzięki za wszystkie rady i opinie:)