Program STEAM nie zapamiętuje hasła użytkownika

Program STEAM http://steampowered.com nie zapamiętuje mi hasła ani loginu.

Mam zaznaczoną opcje “remember password” oraz “Don’t save account information on this computer” odznaczone w opcjach.

Dodam że login i hasło napewno jest poprawne i nie jestem laikiem w sprawach konfiguracji bo używam tego programu X lat.

Czy zapamiętywanie haseł w programach (wszystkie inne działają np. gg) jest uzależnione od jakiejś usługi Windows XP lub program ma konflikt z jakimś innym? Wcześniej ten problem sie nie pojawał… Próba reinstalacji nic nie pomogła.

Nie moge napisać supporta na forum Valve bo już od 4 dni czekam na akceptacje konta.

A czyściłeś pomiędzy instalacjami rejestr i usuwałeś pozostawione ew. przez deinstalator foldery?

Tak. Programem jv16 power tools. Dziwne że po pierwszej instalacji STEAM hasło zostało zapamiętane. Wyłączyłem i włączyłem STEAM za pierwszym razem zalogowało mnie automatycznie jednak za 2gim i przy kolejnych logowaniach hasła ani loginu nie zapamiętało.

Mam ten sam problem tyle że mam VIstę ultimate 32 bit sp1 i steam nie zapamiętuje mi hasła mimo iż mam zaznaczone żeby mi zapamiętywał ;/