Program SUPER - sprawny

Swojego czasu korzystałam z programu super i byłam z niego bardzo zadowolona. Miałam jakis czas przerwy, a co się okazało wyszła nowa wersja programu. No to ściągnęłam. Co ciekawe żadne nie dziąła poprawnie. Konkretnie problemem jest brak kilku “przycisków” na dole. W tym tego, który jest potrzebny do rozpoczęcia konwersacji. Mogę prosić o radę? A może ktoś mógłby mi podać bezpośredni link do konkretnej wersji programu, z którą nie będę miała takich problemów?

Z góry wielkie dzięki!

Pozdrawiam!

Ena

Proszę idiotki ze mnie nie robić:)

http://www.erightsoft.com/SUPER.html#Down

Program nazywa się SUPER

też mam z nim problem, korzystałem z starej wersji do sierpnia, potem zaaktualizowałem, i co sie okazało ? nie kownwertuje .flv na .avi

polecam wersje z 2006 roku.

Osoby które nie mają pojęcia o czym jest temat niech nie zabierają głosu.

wszystkie OTy kosz.

Bardzo proszę o konkretny link. Znalazłam, ale przekierowanie jest na aktualną stronę gdzie jest wersja 2007. Więc, jakbyś mógł pomóc… Z góry wielkie dzięki, bo jestem w kropce. Ilekroć ściągnę to najpierw okno SUPER-a jest za duże na mój pulpit, to muszę je “wysunąć ponad wszystko” (jest tam taka opcja w menu) a kiedy to zrobię to i tak nie ma przyciusku rozpoczynającego pracę programu… :frowning:

Pozdrawiam

Ena

Brak, czy po prostu dolna część okna programu jest ‘poza pulpitem’?

Jaką masz rozdzielczość ekranu? Przy 1024x768 powino być widoczne całe okno programu, a przy 800x600 nie.

Może SUPER 2006.19 (jest jeszcze na serwerze Chip.pl)?

Był “brak” bo, jak już mówiłam, okno dałam “pnad wszystko”. Była tam taka opcja po angielsku:) Ale już w porządku, istotnie to była kwestia rozdzielczości:) Przepraszam za zamieszanie:) Wielkie dzięki :slight_smile:

Pozdrawiam

Ena