Program szyfrujący filmy


(Kuba Fyda) #1

Cześć,

Mam następujący problem. Oddałem 3 tygodnie temu komputer do serwisu, ale wcześniej zabezpieczyłem moje prywatne filmy z imprez, wakacji itp za pomocą jakiegoś programu szyfrującego. Teraz gdy próbuję otworzyć film mam komunikat cannot render the file. Problem polega na tym, że nie pamiętam jaki to był program, nie mogę go drugi raz znaleźć. Pamiętam tylko, że to był mały plik, którego raczej nie instalowałem tylko wypakowałem i już działał. Może ktoś sobie skojarzy co to za program.

Dzięki za pomoc.


(floyd) #2

Szyfrować pliki i nie wiedzieć jakiego programu się używało, to się nadaje do księgi Guinessa.


(Krzysztofjaroszek) #3

Nic nie napisałeś , czy to archiwa czy to może same pliki filmowe. Do archiwów to http://www.dobreprogramy.pl/WinZip,Program,Windows,12854.html albo http://www.dobreprogramy.pl/WinRAR,Program,Windows,12398.html same filmy spróbuj eVPC http://www.noweprogramy.com/index.php?str=artf&no=869 może to o niego chodzi.


(Kuba Fyda) #4

Chodzi o same pliki, po prostu mam plik i staram się go otworzyć w media player classic i niestety wtedy wyskakuje komunikat. Ten program podany przez Ciebie niestety nie jest tym które szukam, ale dzięki za odpowiedź