Program to tłumaczenia j.angielskiego


(Zorroe) #1

Witam.

Poszukuje programu do przetłumaczenia j.angielskiego.Jest mi on potrzebny bo bo zbyt nie radze sobie w szkole i bardzo mi by sie przydał.Chodzi mi o to ze jak wpisze jakies słowo po angielsku to on mi je wyswietli na polski lub odwrotnie gdy napisze po polsku to wyswietli na ang.

Z góry dziękuję


(Tomaszfraszewski) #2

English Translator lub stronka http://www.translate.pl

Do pojedynczych słów jeszcze ma to sens natomiast nie licz się z tym że po tłumaczeniu długiego tekstu nie będą występowały błędy gramatyczne ponieważ jest to raczej nieuniknione w tego typy programach.


(Alekss) #3

Polecam http://www.ling.pl - od razu otrzymuje się tłumaczenie z wielu słowników. Oczywiście zarówno z angielskiego na polski jak i odwrotnie.

Natomiast zgadzając się całkowicie z Frachą , nawet nie podam adresów do translatorów, bo przy próbach tłumaczenia całych zdań rzeczywiście wychodzą gramatyczne brednie.


(Pinio150) #4

Polecam ale naprawde tak jak koledzy wyzej mówia nie ma co długich textów tłumaczyc bo poprotsu są błedy gramatyczne. Jak napiszesz zamiast ń n to tego wyrazu ci nie tlumaczy i masz np I love ciebie przykład zaznaczam :stuck_out_tongue:


(Sevrild) #5

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2280&t=63


(Danielson) #6

http://www.translatica.pwn.pl